KASIM AYINA ÖZEL PROTEZ TIRNAK KURSUNDA DEV KAMPANYA!

Protez Tırnak - Manikür Uzmanlığı Eğitimi

Ders Saati: 190 Saat

Ders Süresi: 1.5 - 2 AY

 

Ders İçerikleri;

  • Tırnak Anatomisi
  • Manikür - Pedikür Uygulamaları
  • Protez Tırnak Uygulamaları
  • Mesleki Yeterlilik Eğitimleri

Katılımcı 114 saatlik ders programını ortalama 1,5 - 2 ay içerisinde tamamlar. Kurs saat ve günleri açılacak döneme göre hafta sonu veya hafta içi olarak değişmektedir. Kurs içerisinde %30 teorik %70 uygulamalar ile meslek kazanımları sağlanır. Kurs süresince öğrenci tırnak yapısını, doğru işlem yapmayı, teknikleri ve protez tırnak uygulama şekillerini öğrenir.

 

Kimler Katılmalıdır?

Manikür ve Protez Tırnak tekniklerine ilgi duyan ve sektörde kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

 

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimimizin Amacı

Manikür - Pedikür Uzmanlığı eğitiminin amacı, Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımıza katılan öğrencilerimizin, manikür - pedikür alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak

Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitime katılan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Ayla Özkan Akademi öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Manikür - Pedikür Uzmanlığı eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale gelerek sektörde çalışmaya başlamaktadırlar.

 

Manikür - Pedikür Uzmanlığı İş İmkanları Nelerdir?

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşlarda çalışma imkanına sahip olurlar.

 

Malzemeler

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimi süresince Professional ürünler kullanılmaktadır. Eğitim süresince modellemelerde kullanılan malzemeler ve ürünler Ayla Özkan Akademi tarafından karşılanmaktadır.

1.5 Ay süren Manikür-Pedikür Uzmanlığı eğitimimizin yanı sıra öğrencilerimize, tüm eğitim içeriğinin teknik detaylarının bulunduğu, eğitim süresince ve eğitim sonrasında önemli bir kılavuz olacak olan "Ayla Özkan Akademi Kitabı" ücretsiz olarak verilmektedir.

 

Katılım Koşulları ve Belgelendirme

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar; Adayın 18 yaşını doldurmuş olması, Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan adaylar Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımıza katılamazlar.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitimin sonunda “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerinin eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

 

Daha Fazlası Daha Azı
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%23 indirim 13.000 TL 9999 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
2 Ay (190 Saat) 13000 TL 9999 TL Kazancınız: 3001 TL Kasım Ayına Özel İndirim

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İstanbul Şişli Harbiye

Harbiye mh. Vali Konağı cd. No:32/6 K:5 Nişantaşı- Şişli

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.