Smmm yeterlilik kursu fiyatları

Smmm yeterlilik kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek smmm yeterlilik kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

SMMM yeterlilik sınavı hakkında

3 ayda bir düzenlenene SMMM yeterlilik sınavı başta finansal muhasebe, maliyet muhasebesi, vergi mevzuatı, finansal tablolar analizi, muhasebe denetimi, meslek hukuku gibi konular olmak üzere İstanbul'un bir kaç ilçesindeki (Beyoğlu, Şişli, Kadıköy, Şirinevler) eğitim birimleri tarafından düzenlenmektedir.

SMMM yeterlilik sınavına hazırlık kursları da, öğrencilerin bu sınav öncesindeki eksikliklerinizi kapatmak adına, hafta içi veya hafta sonu, grup eğitimleri şeklinde gerçekleştirilmektedir.

SMMM yeterlilik kursları hakkında

Sınav sürecine kadar öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve eksiklerini ortadan kaldırabilmeleri için açılan bu kurslar maksimum 15 kişilik sınıflarda verilen eğitimlerden oluşur. Bu alanda başarılarını kanıtlamış eğitmenlerden alacağınız dersler, konu anlatımlı testler ve deneme sınavları ile sınavda başarılı olma şansınızı yükselten bu kurslarda birebir etüt imkanları da bulunmaktadır.

SMMM yeterlilik kursunun süresi 200 saat ile 300 saat arasında değişir. Bu süre, alacağınız ders sayısına ve kendinizi geliştirme düzeyinize de bağlıdır.

SMMM yeterlilik sınavında başarılı olmak için ipuçları

  • Bu sektörde uzun yıllar başarılı bir grafik çizmiş, deneyimli kadrosu ile size yardımcı olabilecek bir kurs merkezine gitmek,
  • Tekrar yapmak ve geçmiş yıllara ait soruları çözerek başarı oranını arttırmak,
  • Her konuya eşit düzeyde ağırlık vermek,
  • Yazarak çalışmak, görsel materyallerle bu süreci zenginleştirmek,
  • Birebir etütlere katılarak eksiklerinizi gidermek
  • Yoğun çalışma temposunu aksatmadan derslere düzenli katılım göstermek