Ön muhasebe kursunda neler öğretilir?

Ön muhasebe işletmelerin kasa, müşteri hesabı, stok giriş çıkış takibi ve fatura işlemleri ile ilgili işleri kapsar. Haftalık ödeme planının çıkarılması, günlük nakit akışının denetlenmesi, işletmelerin çek-senet takiplerini yapılması, yazar kasa ve post işlemleri gibi işlerin takibi de ön muhasebe elemanlarının sorumluluğundadır. Ön muhasebe kursunun içeriği kursiyerlerin eğitim sonunda bu yetkinlikleri kazanmasını sağlayacak şekilde düzenlenmiştir.

Ön muhasebe kursu fiyatları

Ön muhasebe kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek ön muhasebe kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ön muhasebe elemanları nerede çalışır?

Ön muhasebe kursunu tamamlayanlar muhasebe, mali müşavirlik, dış ticaret, finans gibi konularda faaliyet gösteren iş yerlerinde çalışabildikleri gibi şirketlerin muhasebe birimlerinde de çalışabilirler. Ayrıca kendi işini kurmak isteyen girişimcilerde ön muhasebe kursuna katılarak işyerlerindeki ön muhasebe işlerinin takibini kendileri yapabilirler.