SMMM staja başlama kurs ücretleri ne kadar?

Minimum 300 TL'den başlayan SMMM staja başlama kurs ücretleri il ve ilçe bazında farklılıklar gösterebilmektedir. Staja başlama sürecinde iyi bir hazırlanma evresini gerekli kılan SMMM kurslarında eğitim yerinizin sizin için hazırladığı çalışma programı kadar kişisel gayret ve kararlığınız da sınav başarınızla yakından ilişkilidir.

Smmm staj kursu fiyatları

Smmm staj kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek smmm staj kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

SMMM staja başlama kursunda neler öğreneceğim?

Bu kursta alacağınız eğitim teorik çalışmalar, deneme sınavları, test çözümleri gibi yazınsal materyallere dayanmaktadır.

Finansal muhasebe, iş hukuku, ticaret hukuku, meslek hukuku, vergi mevzuatı, matematik, inkılap tarihi, Türkiye Finansal R. Standartları, Borçlar hukuku, maliyet muhasebesi gibi dersler alabileceğiniz SMMM staja başlama kursunda, staj öncesinde bilgilerinizi tazeleme fırsatı bulacaksınız.

SMMM stajı hakkında kısa bilgiler

  • Bu staja başlamak için yılın belirli aylarında (Nisan, Aralık, Ağustos) başvuru yapmanız gerekmektedir. Sınavla ilgili tüm işlemler Anadolu Üniversitesi'nin sorumluluğunda gerçekleşmektedir.
  • Staj defterini almadan staja başlayamazsınız.
  • Yalnızca staja başlama değerlendirmesinden 60'ın üzerinde not alan kişiler staja başlayabilmektedir.
  • Staja başlama sınavını geçen kişiler 2 yıl içinde staja başlamak zorundadır.
  • Staja başlayabilmeniz için ayın 10una kadar SSK girişinizin yapılması gereklidir.