Logo kursu fiyatları

Logo kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek logo kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Logo kursuna kimler katılabilir?

Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olan ve muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen herkes bu kursa katılabilmektedir.

Logo kursunda neler öğreneceğim?

Başlangıçta Logo muhasebe programının tanıtılmasına yönelik olarak verilen eğitimler ilerleyen süreçlerde modül kullanımı, kasa modülü üzerinde işlem yapılması, logo cari modülü, cari hesap analizleri, stok, fatura ve çek modüllerinin kullanımı, kredi kartı işlemleri gibi programın öğretilmesine yönelik kapsamlı eğitimler verilmektedir.

Logo nasıl bir programdır?

Büyük, orta ve küçük işletmelerin muhasebe verilerini bilgisayar ortamında saklayan, akılcı ve çözüm odaklı arayüzüyle Türkiye'de sıklıkla kullanılan Logo programı, stok yönetimi, maliyet kontrolü, banka işlemleri, faturalandırma vb. pek çok işlemden sorumlu olan bir yazılımdır.