MEB Onaylı Lazer Epilasyon Sertifikası

Firma Sevgi Akademi
Web Adresi akademisevgi.kurs.com
Yer
IPL Epilasyon & Lazer Epilasyon Kursu

MEB Onaylı Lazer epilasyon sertifikanızı alın!


     Klasik ağda vb. kalıcı etkisi olmayan epilasyon yöntemlerinin yerini hızla alan ve etrafımızda oldukça yaygın olan güzellik merkezlerinde kalıcı ve sağlıklı epilasyon çözümü sağladığı için Lazer  Epilasyona olan talep çok yüksektir. Memnuniyet oranı çok yüksek olan, ağrısız uygulamalı ve kalıcı bir sonuç sağlayan Lazer Epilasyon mutlaka güvenilir uzmanlar tarafından cilt yapısına uygun seanslarda uygulanmalıdır. Bu nedenle Lazer Epilasyon & IPL Epilasyon uygulamalarında uzman personele olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Lazer Epilasyon Sertifikası almak ve konusunda uzman olmak isteyenler eğitimlerimize katılabilirler..

Özel Sevgi Akademi olarak Lazer Epilasyon Uzmanları yetiştirmek üzere MEB onaylı sertifikalandırma yapılan eğitim programlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bağımsızlığa Hazır Olun

Bu eğitimleri alarak yapılacak sınavlarda başarılı olan kursiyerlerimiz, MEB onaylı Epilasyon Uzmanı sertifikaları ile  estetik amaçlı IPL ve Lazer cihazlarını hekim, uzman hekim ya da sağlık personeli olmadan kullanabilme yetkisine sahip olabileceklerdir.

Bu yetki sayesinde hep hayalini kurduğunuz kendi iş yerinizi açabilir ya da herhangi bir güzellik merkezinde hiçbir  engele takılmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Toplam 30 saat olarak hazırlanmış olup, meslekte ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve becerileri kazandırmayı hedeflemektedir. Bu maksatla piyasada yaygın bir şekilde kullanılan IPL cihazlarının çok detaylı bir şekilde çalışma prensibinden uygulama yöntemlerine kadar nasıl en etkili şekilde kullanılacağı eğitim programımız boyunca öğretilecek ve pratik uygulamalar yapılması sağlanacaktır.

Lazer Epilasyonun diğer yöntemlere göre avantajları, kaç seans uygulanması gerektiği, Lazer Epilasyonda tüylerin bitme garantisi var mı, Lazer Epilasyondan sonra iz kalır mı gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarının öğretileceği Lazer Epilasyon Uzmanı eğitim programımıza giriş koşulları ve eğitim programımızda yer alacak diğer içerikler hakkında aşağıda daha detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

Giriş Koşulları ve Gerekli Belgeler:

1.Cilt Bakımı ve Güzellik Elemanı Sertifikası sahibi olmak.
2.Öğrenim belgesi
3.İkametgah
4.Nüfus Cüzdanı sureti
5.Fotoğraf ( 4 Adet )

Alınacak Eğitimin İçeriği:

1. Deri anatomisi ve fizyolojisi
2. Cilt analizi
3. Kıl kökü analizi
4. Lazer Epilasyon uygulamaları
5. Hijyen
6. Müşteri iletişimi

Sevgi Akademi lazer epilasyon kursu programını başarıyla tamamlayan kursiyerlerine ise iş bulma fırsatları sunmaktadır.

Sizlerde Sevgi Akademi’nin sunduğu fırsatlar trenindeki yerinizi almak için zaman kaybetmeden hemen bize ulaşabilir ve her türlü sorunuzu bizlere iletebilirsiniz. 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak

Fuar 9 Eylül Meydanı, Meydan İş Hanı No:13/801 Konak / İzmir

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul