Uzman Eğitmenler Eşliğinde Protez Tırnak Eğitimini Kaçırma

Firma Sevgi Akademi
Web Adresi akademisevgi.kurs.com
Yer
İncelenme 2.952 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 5. YIL
Sevgi Akademi olarak güzellik ve estetik denince akla gelebilecek her türlü uygulamayı eğitim programlarımızın içine dâhil etmeye devam ediyoruz. Bu programlarımızdan birisi de son yıllarda kadınların estetik açıdan en çok talep ettikleri konuların başında yer alan protez tırnak uygulamasıdır. Tırnak sorunlarına kalıcı ve estetik bir çözüm getiren protez tırnak uygulaması dünya genelinde oldukça yaygın olmasına rağmen ülkemizde yeni yeni popülerlik kazanmaya başlamıştır. Bu gecikmenin en önemli nedeni ise protez tırnak uygulamasını doğru yapamayan kişilerin kadınlar üzerinde oluşturduğu olumsuz önyargılardır. Esasında sorun protez tırnak tekniğinden değil hatalı uygulanmasından kaynaklanıyor. Protez tırnak bilinenin aksine takma tırnaktaki gibi tırnak diplerine uygulanmadığı için takma tırnaktan çok daha başarılı ve sağlıklı bir uygulamadır.  Sevgi Akademi İzmir’de “Protez Tırnak Kursu”  eğitim programı kapsamında “protez tırnak” uygulamasını tekniğine uygun şekilde yapacak uzmanlar yetiştirmektedir.

Estetisyenlik kursumuzda eğitim içeriğinde yer alan Protez Tırnak Uzmanlık Eğitimi istendiğinde tek başına da alınabilecek şekilde müstakil bir kurs olarak da programlarımız içinde yer almaktadır.

Protez Tırnak Kursu içeriğinde gelişmiş tırnak sistemleri olarak bilinen jel sistem, deeping sistem tırnak uygulamaları hakkında da dersler bulunmaktadır.

Protez Tırnak Medikal ve Estetik Bir Uygulamadır. Bu nedenle uygulamayı yapacak uzmanların hem medikal olarak tırnak ve parmak yapısına hem de estetik bir bakış açısına, bilgi ve tecrübeye sahip olması oldukça önemlidir. Protez tırnak uygulamasını tercih eden bayanların bazıları kırılan, uzamayan, sararmış ve mat tırnakların olumsuzluklarını gidermek ve protez tırnak üzerine rengarenk dekoratif tasarımlar uygulayarak daha estetik görünmek isterken bazıları ise tırnak yeme, zayıf tırnaklar gibi diğer olumsuzluklardan dolayı protez tırnak kullanmaktadırlar.
 


SEVGİ AKADEMİDE UZMANLARI UZMANLAR YETİŞTİRİYOR

Genellikle kliniklerde uygulanan bu teknikte en önemli unsur uygulamanın nasıl yapıldığıdır. Uygulama usulüne uygun yapılmadığında beklenen sonuçlar alınamamaktadır. Tamda bu noktada sektörün ihtiyaç duyduğu Protez Tırnak Uzmanlarının yetişmesine katkı sağlamak adına İzmir’de bulunan Sevgi Akademi, uzman ve akademik eğitmen kadrosu ile Protez Tırnak Eğitimi vermektedir.

Hem teorik bilgiler hem de pratik uygulamalarla harmanlanarak oluşturulan eğitim içeriği sayesinde kursiyerlerimiz hem bilgi hem de becerilerini geliştirmektedirler. Eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz güzellik merkezlerinde ve kliniklerde çok daha rahat iş bulabileceklerdir. Hayallerinde kendi işini kurmak olan veya hali hazırda yapan güzellik uzmanları için de protez tırnak uygulama eğitimleri daha fazla müşteri ve müşteri memnuniyeti getirecek önemli bir kişisel yatırım olarak değerlendirilmektedir.

Protez Tırnak Eğitim Programımızın içeriğinde aşağıdaki konulara yer verilmektedir:

• Tırnak Yapısı
• Tırnak Hastalıkları
• Tırnak süsleme
• Tırnak Şekillendirme
• Protez Tırnak Malzeme ve Ekipmanları
• Jel Sistem Sistem
• Dipping Sistem
• Protez Tırnak Uygulamaları
• İş analizi
• Müşteri ile iletişim Uygulamalar
• Salon Yönetimi

Sevgi Akademi uzmanlarının eşliğinde Protez Tırnak Kursunu almak ya da aklınıza takılan her hangi bir konuda bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Protez Tırnak Kursu İçin Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Etiler

Fuar 9 Eylül Meydanı, Meydan İş Hanı No:13/801 Konak / İzmir

Toplu taşımaya yakın
Basmane Metro Durağı 50 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul