9. YIL SEVGİ AKADEMİ
 • İzmir
  1. Konak

 • 11.770 kişi bu kursu inceledi

  Masaj Kursu İzmir & MEB Onaylı Masörlük Kursu İçin Tıklayın! SEVGİ AKADEMİ..

  Masöz-Masör olmak istiyorum diyorsanız, İzmir'de masaj kursu denildiğinde ilk akla gelen Sevgi Akademi'nin sunmuş olduğu. Masöz / Masörlük kursu izmir eğitim programına dahil olarak bu nitelikli mesleğe ciddi bir atabilir ve sektörde aranan sihirli ellerden biri olabilirsiniz. Sevgi Akademi tarafından verilen son derece profesyonel ve  işe yerleştirme garantili Masörlük kursu sertifika programının süresi yaklaşık 4 ay sürmekte olup; akademiyi başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize eğitimin sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip "608 Saatlik Masöz / Masör  Belgesi" verilecektir.
   


  Yoğun tempolu ve bol stresli şehir yaşamından nasibini alan herkes ömründe bir kere de olsa profesyonel bir elden masaj hizmeti almak ister. Vücudunun doğru noktalarını tanıyacak ve adeta bir sihirli dokunuşla yeniden doğmuş gibi hissettirecek bu özel uygulamayı profesyonel olarak yapmadıkça ciddi ve prestijli kurum ve kuruluşlarda çalışabilmek neredeyse imkansız. Çünkü masaj yaptırmak artık sadece bir keyif değil tıp doktorlarının da omurga sağlığı ve hareket kabiliyetini artırmak adına tavsiye ettiği ciddi bir uygulamadır.

  Avrupa Birliği Ülkelerinde de Geçerliliği Olan bir Mesleğiniz Olsun İstemez Misiniz?

  Avrupa Birliği ile birlikte yürütülmekte olan MEPEG projesi (Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi) kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı işyeri açma ve çalışma ruhsatları yönetmeliğine uygun olarak düzenlenen 608 saatlik sertifika programımıza dahil olarak ister kendi işinizi kurabilir ya da kariyerinize Avrupa Birliği ülkelerinde bile devam edebilirsiniz.

  Türkiye’de ya da Avrupa Birliği ülkelerinde Masör-Masöz Uzmanı olarak çalışabilmek ve gerekli olan denklik sertifikasını alabilmek için Sevgi Akademi danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

   İzmir Masaj kursu fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

  Masörlük / Masöz kursu için gerekli olan belgeler;

  ·         Okuryazar olan her bir birey bu kursa katılabilir.

  ·         Öğrenim seviyesini gösteren diploma,

  ·         İkametgâh,

  ·         Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

  ·         Fotoğraf ( 3 Adet )


  Sevgi Akademi tarafından verilen Profesyonel Masaj kursunu tamamlayan kursiyerlerimizin kazanımları ne olacak?

  1. Programa katılan ve başarıyla tamamlayan her bir kursiyerimiz  mesleğe yönelik olarak M.E.B onaylı 608 saatlik sertifika almaya hak kazanacak.
  2. Hep hayalini kurduğunuz kendinize ait olan masaj salonu veya SPA merkezini açabilecek yetki ve donanıma sahip olacaksınız.
  3. Profesyonel olarak hizmet veren tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Yetkili ve Yönetici olarak çalışabileceksiniz.
  4. Tüm Masaj salonu veya SPA merkezlerinde Uzman Masör veya Masöz olarak çalışabilirsiniz.
  5. Milli Eğitime Bağlı Özel Kurslar açabilir ve mesleğinizin eğitimini en güzel şekilde ilgililerine sunabilirsiniz.
  6. Kişiye özel olarak talep edilen tüm uygun mekan ve koşullarda, evlerde, otellerde ve güzellik salonlarında Masaj uygulama hizmeti  verebilirsiniz.

  NOT: Sevgi Akademi Mezun olan öğrencilerine anlaşmalı olduğu merkezlerde iş desteği sağlamaktadır.

  MASÖRLÜK KURSU İZMİR EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER TÜRLÜ SORU VE  BİLGİ İÇİN BİZLERLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.


  Unutmayın, sevginin ve güzelliğin aynı çatıda bulunduğu tek yer Sevgi Akademi'dir...

  İsveç Masajı

  İsveç masajı, kasların daha çok yüzey katmanlarında sıvazlama, yoğurma ve friksiyon tekniklerinden oluşan bir sistemdir; genellikle kalbe doğru kan akışı yönünde ve bazen de aktif ve pasif eklem hareketleri ile birlikte uygulanır. Genel gevşemeyi desteklemek, dolaşım ile hareket aralığını iyileştirmek ve kas gerilimini rahatlatmak için kullanılır. İsveç masajı en yaygın kullanılan masaj biçimidir.

  Aromaterapi Masajı

  Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır.

  Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

  Derin Doku Masajı

  Derin doku masajı, kasların her birine yönlendirilmiş yavaş vuruşlar, doğrudan basınç veya friksiyon uygulayarak kronik kas gerilim modellerini gevşetmek için kullanılır. İsveç masajına kıyasla daha derin kas katmanlarına, dirsekler yardımıyla daha fazla basınç uygulanır; adına derin doku masajı denilmesinin nedeni de budur ve kronik kas gerilimi için etkindir.

  Spor Masajı

  Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritim, süre ve bası miktarlarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spora göre farklılıklar gösterir. Masaj sporcuyu, vücutta bulunan laktik asit ve toksik maddelerinden uzaklaştırır.
  Kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi, lif kopmalarını önler. Kan dolaşımını aktive ederek, enerji veren besin maddelerinin dokulara daha kolay ve hızlı etki etmesini sağlar Sıcak Mum Masajı Sıcak mum masajı; hem masaj yağı hem de çok iyi bir vücut nemlendiricisi olma özelliğine sahip aromatik mumların,eritilerek vücudunuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür.

  Selülit Masajı

  Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. Selülit Masajı, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksin maddelerin vücuttan atılması sağlanır.

  Refleksoloji Masajı

  Refleksoloji eğitimi kursu sağlıklı bir beden için olmazsa olmazdır. İzmirde refleksoloji kursu  denildiğinde ilk akla gelen yer Sevgi Akademidir!...

  Ayakta her bir nokta vücutta belli organ ve dokuları temsil eder. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır.  Ayakta belli noktalara kişinin verdiği tepkiler göre sorunlar tespit edilip onarılmaya çalışılır. Refleksoloji ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir alternatif tıp yöntemidir.

  Hint Baş Masajı

  Çampisaj adıyla bilinen Hint baş masajı, 5000 yıldır Hindistan’da uygulanan“ yaşam bilimi ”olan Ayurveda’nın içinden doğmuştur. Bu felsefeye göre sağlıklı bir beden için hücre ve dokuların beslenmesi, vücudun toksinlerden arınması gerekir.

  Sıcak Taş Masajı

  Sıcak taş masajı ısıtılmış volkanik taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır. Volkanik taşlarla yapılan düzenli bakımlar vücudumuzda “çakra” adı verilen enerji merkezlerini uyararak bedeni negatif enerjiden arındırır, ruh ve beden enerjisini yeniler ve çok ciddi bir şekilde ruhsal, zihinsel ve fiziksel anlamda rahatlama sağlar. Sıcak taşlarla yapılan bu bakımlar ayrıca: Baş ağrısı, Stres, Uykusuzluk, Regl dönemi sancıları, Dolaşımın hızlanması, Toksinlerin atılması, Metabolizmanın hızlanması, Gerginlik, Omuz-bel-sırt ağrıları, Yorgunluk, Eklem rahatsızlıkları, Sindirim ve solunum problemleri, Dolaşım sistemi üzerinde de olumlu etkileri vardır.

   

  Daha Fazlası Daha Azı
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %15 indirim 17.000 TL 14500 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  12 Hafta (112 Saat) 17000 TL 14500 TL Kazancınız: 2500 TL

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İzmir Konak Etiler

  Fuar 9 Eylül Meydanı, Meydan İş Hanı No:13/801 Konak / İzmir

  Toplu taşımaya yakın
  Basmane Metro Durağı 50 m. uzaklıkta
  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.