Manikür Pedikür Kursuna Katılımlar Devam Ediyor

Firma Sevgi Akademi
Web Adresi akademisevgi.kurs.com
Yer
Güzellik, estetik ve öz bakım dendiğinde aslında ilk akla gelen ve belki de göze ilk çarpan nokta insanın el ve ayaklarıdır. Çünkü el ve ayaklarımız bizlerin dış ortamla ilişki kurmamızı sağlayan vücudumuzun en önemli uzuvlarıdır. Bakımlı olmanın ön şartı sadece şık giysiler, makyaj ve yapılı saçlar değil öncelikle tırnaklarımıza gösterdiğimiz özendir. Tabii güzelleşmenin bir parçası olan manikür ve pedikür uygulamalarının yapıldığı ortam ve kullanılan malzemelerin hijyen ve sterilizasyon işlemlerine uygun olmaması durumunda ciddi sıkıntılar da yaşanabiliyor. Bu noktada uygulamayı yapan kişinin eğitimli ve bilinçli bir uzman olması büyük önem arz ediyor.

İzmir Sevgi Akademi olarak eğitimini verdiğimiz her branşta olduğu gibi Manikür Pedikür kursumuzda da son derece başarılı bir eğitmen kadrosu ve eğitim süreciyle siz sevgili kursiyerlerimizi birer profesyonel olarak sektöre hazırlıyoruz. Kişiye özel olan manikür-pedikür programımız, toplamda 1 ay sürüyor ve kursiyerimizin müsait olduğu gün ve saat dilimlerine göre organize ediliyor.

Manikür-Pedikür Kursu Eğitim İçeriği Şöyledir;

– Hijyen ve Sterilizasyon Kuralları
– Tırnak ve Yapısı
– Tırnak Bozuklukları
– Tırnak Hastalıkları
– Tırnak Biçimleri
– Prafin
– Klasik El Ayak Masajı Teknikleri
– Manikür Pedikür Uygulaması

Eğer siz de Manikür ve Pedikür alanında uzmanlaşmak, sektöre yeni adım atmak ya da hobi edinmek istiyorsanız Sevgi Akademinin size özel sunacağı programlarına katılabilir ve kazanacağınız yeterlilik doğrultusunda sektöre hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Programı başarıyla bitiren kursiyerlerimiz için iş desteği verdiğimiz gibi kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına da danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve güvenilir bir ekipten başarılı bir eğitim almak için yönünüzü İzmir Sevgi Akademiye çevirin.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak

Fuar 9 Eylül Meydanı, Meydan İş Hanı No:13/801 Konak / İzmir

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul