Müzik Teorisi Kursunda Online ve Yüz Yüze Eğitim Seçeneği! ÜSTELİK BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM

MÜZİK TEORİSİ KURSUNDA SADECE BU AYA ÖZEL %10 İNDİRİM FIRSATI İLE HEMEN KAYIT OLUN!

Çocuğunuzun evdeki müzik öğretmeni olmak ya da enstrüman çalışmalarınızı destekleyecek olan temel müzik bilgilerini kısa bir sürede öğrenmek istemez misiniz? 

Çocuğunuz enstürman eğitimi alıyor ama öğretmeni ile haftada sadece bir gün geçirebiliyor.... Siz ise geriye kalan süreçte çocuğunuzun  çalışmalarında ona nasıl destek olacağınızı bilemiyorsunuz ve enstürman başına her oturuşta sancılı süreçler başlıyor.... Çalış deseniz bir türlü, çalışma deseniz başka türlü...Matematik, Türkçe ya da İngilizce bir şekilde yardımcı olabildiğiniz konular ama konu müzik olunca geçmişin tozlu sayfaları üzerinize kara bulutlar halinde çöküyor çünkü siz neredeyse HİÇ BİR ŞEY hatırlamıyorsunuz doğru mu?

Çocuğun enstrüman eğitimi güçlü ve sağlam bir ekip çalışması gerektirir ve bu nedenle çocuğunuz, siz ve eğitmen sağlam bir takım çalışması yapmadığı sürece başarı hep uzakta kalacaktır.

Toplam 4 hafta sürecek olan eğitimimizde bu konuları gündeme getirecek, sizlerin nota bilgilerini tazeleyecek, çocuğunuzun eğitim sürecinde onu motive edecek konulardan bahsedecek ve yaşadığınız sorunlara çözümler üreteceğiz.

Eğitimimize bireysel olarak katılabilir ya da grup dersi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Eğitim Konularımız:

* Enstürman eğitimi süresince çocuğa nasıl yaklaşılması gerektiği ve verimli çalışma temposu ile başarıyı yakalamanın anahtarı

* Müzik yazısına dair her şey

* Solfej ve Bona ( Notaları isim leri, süreleri ve vuruşları ile birlikte okuma)

* Enstrüman eğitimi ile ilgili teknik bilgiler

* Notaların enstrüman üzerindeki yerleşimi, basit düzeyde çalma

* Müzik terminolojisi

* Soru, cevap ve öneriler

Kampanya koşullarımız:

Aynı kişi aynı fırsattan ikinci kez aynı şekilde yararlanamaz. Fırsat kurumun uygun olduğu alternatif ders gün ve saatleri arasından seçilerek yapılır. Bu fırsattan mevcut öğrencilerimiz kendi programlarına ek olarak faydalanabilirler. Aylık standart ödemelerinde herhangi değişiklik olmaz. Değişiklik için kurstan en az 6 ay ayrı kalması gerekir.

Eğitmen tercihi için okulumuzun web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Bornova Erzene

114. Sokak No:26

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2022

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.