UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

AYFER GÖK SPİRİTÜEL KOÇLUK & DANIŞMANLIK EĞİTİMİ | İZMİR KARŞIYAKA

SPİRİTÜEL DANIŞMANLIK NEDİR?

Spiritüel enerji, evrende var olan enerjinin kişinin vücuduna aktarılmasıdır. Spiritüel yaşam ise, kişinin ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak olumlu yönlerde bedeninin tamamen etkilenmesidir.

Enerjin kadar evrenle bütünleşirsin...Evrenden aldığımız enerji, bedenimizi, hayatımızı, yaşam tarzımızı mucizelere taşımaktadır. Spiritüel yaşam teknikleri uygulayıcılığı ve uzmanlığı Türkiye'de iş yeri açabilmeniz için vergisel (yasal) anlamda NACE kodu bulunmaktadır. Spiritüel danışmanlık eğitimi ve sertifikası olan kursiyerlerimiz, bu belge ile spiritüel danışmanlık ofisi açabilirler. Spiritüel danışmanlık günümüzde en çok ihtiyacın duyulduğu ve pozitif katkı aldığımız, kişisel gelişimimizin hızla pozitif yönde dönüşümünü gözlemlediğimiz en etkili gelişimdir. Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasınız da kişisel gelişiminiz ile ilişkilidir.

Spiritüel yaşama geçişinizle beraber, pozitif enerjiniz artar...

Negatif durumda neler hissediyorsunuz? Pozitif durumda neler hissediyorsunuz? Enerjiniz yüksek olduğunda daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimliyorsunuz değil mi? Siz negatif olduğunuzda ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor öyle değil mi? Aslında yaşam aynı... Burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan Spiritüel yaşamda ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur.

Spiritüel eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizeler çok önemlidir. Hayatınızın daha bolluk içinde, daha sevgi dolu, daha sağlıklı, daha fazla öz güvenli hissettiğiniz, daha çok mucizelerle dolduğunu görmek, farkındalığınızın yüksek olmasını istemez misiniz? Cevabınız EVET ise... O zaman beraber mucizelere adım atalım! Aramıza Hoş Geldiniz :)

DERS İÇERİĞİ

Spiritüel danışmanlık nedir?

Spiritüel danışmanlık etik kuralları nelerdir?

Profesyonel danışmanlık nasıl yapılır?

Danışan ile nasıl seans yapılır?

Pozitif yaşamın incelikleri

Pozitif frekansı deneyimle

Bedensel blokelerden arınma

Zihin blokelerinden arınma

Yüksek pozitif enerji ile uyumlanma

Negatiflerden korunmak için koruma çalışması

Bolluk titreşimi yükleme

İlişki titreşimi yükleme

Manyetik Aura yüklemesi

Çakralar ile denge çalışması

Çakraların ilişik olduğu yaşam alanlarımız

Atalardan gelen negatiflerin kesilmesi

Kısır döngülerden arınmak için çalışma

Sevgi Ötesi Frekansı ile mekân temizleme

Evimizle uyumlu olma eve uyumlanma

İlişki meditasyonu

Bolluk meditasyonu

Beyin dalgalarımız nelerdir?

Çevreden alınan negatiflerin bedenden temizlenmesi

Duru göz çalışması

Taç çakra çalışması

Para çakrası çalışması

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin spiritüel danışmanlık eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Spiritüel danışmanlık eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Spiritüel danışmanlık eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır.

Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve PDF'lerle desteklenmektedir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezi'mizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR?

Şifacı olmak isteyenler,

Yaşamına pozitif devam etmek isteyenler,

Kendisine ve çevresine enerji aktarmak isteyenler,

Enerji çalışmalarına mesleki olarak devam etmek isteyen herkes katılabilir.

SPİRİTÜEL DANIŞMANLIK SERTİFİKASI NERELERDE KULLANILIR?

Zirve Kişisel Gelişim Merkezi'nden alacağınız Spiritüel Danışmanlık Eğitimi ve Spiritüel Danışmanlık Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak danışmanlık ve enerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz. Spiritüel Danışmanlık Sertifikası ile Danışmanlık ve Enerji çalışmalarınızın tamamını vergisel anlamda NACE kodu ile tek çatı altında toplayabilir ve kurumunuzu ofisinizi açabilirsiniz.

 

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Karşıyaka Donanmacı

Donanmacı Mahallesi Şükran Kurdakul Sokak No:22 kat:2 daire:201 Özgür Han Karşıyaka / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.