UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

AYFER GÖK BİOENERJİ TEMEL VE MASTER SEVİYE EĞİTİMİ | İZMİR KARŞIYAKA

 

BİOENERJİ TEMEL SEVİYE

BİOENERJİ NEDİR?

Enerjin kadar evrenle bütünleşirsin... Bioenerji, evrensel enerji veya yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Temel işlevi; evrende ve tüm canlılarda bulunan kozmik enerjiyi, şifaya ulaşmaya yardımcı olmak amacıyla kullanılır. Bir başka deyişle vücuttaki yaşam enerjisi anlamına gelmektedir.

Fiziki olarak bedenimiz; dışarıdan aldığımız, yiyecek, içecek, vitamin, aldığımız hava, tükettiğimiz her şey vücut sistemimizde enerjiye dönüştürülür. Bedenimiz bu enerji vasıtasıyla çalışır. Tıp bilimi, fiziksel durumumuza, yapılan analizlerin değerlerine bakarak teşhisin konulmasına ve bu doğrultuda tedavinin yapılmasına karar vererek yardımcı olur.

İnsanın fiziki bedeni ile psikolojisi birbiri ile bağlantılı çalışır. Vücudumuza aldığımız besinlerin, enerjiye dönüşmesi veya eksik aldığımız vitaminlerin vücudumuzun fiziki durumunu etkileyerek, rahatsızlıkların ortaya çıkması, psikolojimizi etkilediği gibi aynı şekilde psikolojimizin de üst seviyede olması veya düşük olması durumları, fiziki bedenimizi de etkilemektedir. Psikolojimiz ile fiziki bedenimiz arasında mutlak bir uyum bulunmakta ve birbirlerini etkilemektedir.

Hasta veya sağlıklı olmamızın nedeni de, enerjimize bağlı olduğuna göre vücudumuzdaki negatif enerjileri ortadan kaldırarak, iyileşmemiz için şifaya odaklanmamız gerekir. Bedenimizdeki fiziksel bir rahatsızlık, psikolojimizi ve enerjimizi olumsuz etkileyeceği gibi psikolojimizin ve enerjimizin bozuk

Bedenimizde, herhangi bir organımızın hastalanıp rahatsızlık vermesi sonucunda vücudumuzun enerji merkezlerinde, yaşantımıza bağlı zaman zaman tıkanmalar ve bozulmalar olabilir. Enerji merkezlerimizde oluşan bu tıkanmalar, bozulmalar, negatif enerji oluşturduğu için, hastalıklara neden olabilir. Bu negatif enerjileri gidermek, düzgün çalışmayan enerji akışını düzenlemek amacıyla siz danışanlarıma yardımcı olmaya çalışacağım.

BİOENERJİ HANGİ DURUMLARDA TAMAMLAYICI OLARAK KULLANILIR?

Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi

Kronik Ağrılar

Kronik (sürekli) yorgunluk

Muhtelif eklem ağrıları

Romatizmal ağrılar

Kas ağrıları

Baş ağrısı

Bel ağrısı

Boyun ağrıları

Baş dönmeleri

Depresyon

Panik atak

Aşırı heyecan

Korku

Dikkat dağınıklıkları

Özgüven eksikliği

Uykusuzluk hali

Strese bağlı rahatsızlıklar

Sinirlilik hali

Adet sancıları

Korku

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin Bioenerji eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Bioenerji eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda Eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Bioenerji eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır ve bant yayınları ve PDF'lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Gurup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezi'mizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

DERS İÇERİĞİ

Bionerji Nedir?

Bioenerji Ne Değildir?

Bioenerji Nasıl Uygulanır?

Bioenerji'nin Dengelenmesi

Bioenerji Uygulayıcısı Olmak

Bioenerjide Uzmanlaşma Teknikleri

Yaşam dengenizin önemi ve pozitif frekansa nasıl geçeriz?

Kendimize Nasıl Bioenerji Uygularız?

Manyetik Alanda Bioenerji Uygulaması

Aura nedir ve nasıl genişletilir?

Çakralar, çeşitleri ve dengelenmesi ve açılması

Eril ve Dişil Enerji Dengeleme

Meditasyon Uygulamaları

Nefes teknikleri ile beraber arınma egzersizleri

Bölgesel Bioenerji nasıl çalışılır?

Duygusal Blokajlara Bioenerji çalışması

Geçmiş yaşama ve uzağa pozitif enerji yollama

Pozitif Enerjiyi Koruma

Negatif Bağların Kesilmesi

Bitkilere enerji yollama ve bitkilerin enerjisi

Bilinçaltımızdaki korku, kaygı, stres ve sıkışmış duyguları arındırma

Bolluk - Bereket blokajlarının kaldırılması

İlişki konusunda Bioenerji ile çalışma

Bioenerji ile ağrı seansları nasıl yapılır?

UYGULAMALAR

Ellere Bioenerji Uyumlaması (Aktive Etme)

Enerji Egzersizleri

Bioenerji Seansı Uygulaması

Negatif Enerjilerden Korunma

Bulunduğumuz yaşa kadar arınma işlemi

Danışan ile tanışmadan başlayarak nasıl seans yönetilir.


 

BİOENERJİ MASTER SEVİYE

BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji, evrensel enerji veya yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Temel işlevi; evrende ve tüm canlılarda bulunan kozmik enerjiyi, şifaya ulaşmaya yardımcı olmak amacıyla kullanılır. Bir başka deyişle. Vücuttaki yaşam enerjisi anlamına gelmektedir.

Fiziki olarak bedenimiz; dışarıdan aldığımız, yiyecek, içecek, vitamin, aldığımız hava, tükettiğimiz her şey vücut sistemimizde enerjiye dönüştürülür. Bedenimiz bu enerji vasıtasıyla çalışır. Tıp bilimi, fiziksel durumumuza, yapılan analizlerin değerlerine bakarak teşhisin konulmasına ve bu doğrultuda tedavinin yapılmasına karar vererek yardımcı olur.

İnsanın; fiziki bedeni ile psikolojisi birbiri ile bağlantılı çalışır. Vücudumuza aldığımız besinlerin, enerjiye dönüşmesi veya eksik aldığımız vitaminlerin vücudumuzun fiziki durumunu etkileyerek, rahatsızlıkların ortaya çıkması, psikolojimizi etkilediği gibi; aynı şekilde psikolojimizin de üst seviyede olması veya düşük olması durumları, fiziki bedenimizi de etkilemektedir. Psikolojimiz ile fiziki bedenimiz arasında mutlak bir uyum bulunmakta ve birbirlerini etkilemektedir.

Hasta veya sağlıklı olmamızın nedeni de, enerjimize bağlı olduğuna göre; vücudumuzdaki negatif enerjileri ortadan kaldırarak, iyileşmemiz için şifaya kanalize etmemiz gerekir. Bedenimizdeki fiziksel bir rahatsızlık, psikolojimizi ve enerjimizi olumsuz etkileyeceği gibi; psikolojimizin ve enerjimizin bozuk olması da, rahatsızlanmamıza neden olabilir.  

Unutmamamız gereken bir şey var ki, o da Bioenerji'nin tek başına tedavi için yeterli olmayacağıdır. Modern tıbba destek olarak, Alternatif tıp tekniklerinden birisi olan Bioenerji yöntemi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul görmüş, onaylanmış ve birçok dünya ülkelerinde kullanılmaktadır. Bioenerji gözle görülemeyen fakat cihazlarla ölçülebilen, alternatif tıp tedavilerinde en çok kullanılan ve en çok verim alınan şifa kaynağı bir enerjidir. Yaşam enerjimizdeki olumlu dengeler; hastalıkların teşhis ve tedavisinde kolaylık olanağı sağlayacağı için, modern tıbba destek niteliğinde tamamlayıcı yöntem olarak düşünülmektedir.

Bedenimizde, herhangi bir organımızın hastalanıp rahatsızlık vermesi sonucunda; vücudumuzun enerji merkezlerinde, yaşantımıza bağlı zaman zaman tıkanmalar ve bozulmalar olabilir. Enerji merkezlerimizde oluşan bu tıkanmalar, bozulmalar, negatif enerji oluşturduğu için, hastalıklara neden olabilir. Bu negatif enerjileri gidermek, düzgün çalışmayan enerji akışını düzenlemek amacıyla, siz danışanlarıma yardımcı olmaya çalışacağım.

BİOENERJİ UYGULANMASININ İNSANLAR ÜZERİNDEKİ YARARLARI NELERDİR

Bioenerji, genellikle modern tıp alanı beraber kullanılmaktadır.

Vücuttaki kan dolaşımının daha hızlı olmasını sağlar.

Metabolizmanın daha hızlı olarak çalışmasını sağlar.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur.

Yoğun iş temposunun ardından kronik yorgunluğun giderilmesinde çok faydalıdır.

Hem ruhsal hem de zihinsel durumun düzenlenmesinde büyük katkısı vardır.

Vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir.

Vücudun kendi dengesinin sağlanmasında yardımcı bir etkendir.

Pek çok rahatsızlığın tedavisinin yanında tamamlayıcı bir onarım sağlamaktadır.

Vücutta bozulan fonksiyonların yeniden düzenlenmesine katkıda bulunmaktadır.

 NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin Bioenerji Master eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Bioenerji Master eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Bioenerji Master eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve Pdf’lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR?

Temel Seviye Bioenerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz Katılabilirler.

DERS İÇERİĞİ

Bioenerji Uygulama Aşamaları

Bioenerji Master seviyeye enerji yükseltme ve dengeleme

Bölgesel Çalışma

Çakralar

Çakralar ve Bağlı Olduğu Organlar

Tali Çakralar

Çakra Hiling Çalışması

Blokajların Üzerimizde Oluşturduğu Hastalıklar

Aura ve Aura Rengi Görmek

Enerji Yükseltme ve Enerji Dengeleme

21 Günlük Arınma Çalışması

Danışan ile Uyum Profesyonel Seans Yönetimi

Bir Başkasının Bioenerjisini Aktifleştirme

Bioenerjide Eğiticilik

Enerji ve Nefes Egzersizleri

Bioenerji ile Nefes ve Meditasyon

Mantralar

Meditasyonun Faydaları

Üçüncü Göz İleri Seviye Çalışması

UYGULAMALAR

Bioenerji Master Uyumlaması (Master Enerjiye uyumlanma) Birebir Online 

Uygulamalı bir başkasına Bioenerjisini Aktifleştirme

Uygulamalı Örnek blokaj Çalışması

Uygulamalı Aşk ve İlişki Çalışması

Uygulamalı Bolluk ve Bereket Çalışması

Uygulamalı Üçüncü Göz Çalışması

Uygulamalı Bioenerji ile Meditasyon Çalışması

Koruma Kalkanı Çalışması

BİOENERJİ MASTER SERTİFİKASI NERELERDE KULLANILIR?

Zirve Kişisel Gelişim Merkezi’nden alacağınız Bioenerji Master Eğitimi ve Bioenerji Master Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Bioenerji Master uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

%100 doğrulanmış 6 yorum

Kurs.com üzerinden kayıt olan kursiyerlerin yaptıkları gerçek yorumlar.

ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu Ortalama /10, toplam 6 oy, 6 yorum.
 • M
  23 Nisan 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Ayfer hocamın alanında deneyimliği son derece profesyonel eğitimlerinden dolayı kendisine ve ekibine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim. Herkesin Ayfer hocamla tanışmasını isterdim sevgi ile ...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • F
  19 Nisan 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Ayfer hocamdan birden fazla eğitim alan biriyim. Yolun başında olan kursiyerlerinden biri olarak çokta yol kat etmiş bilinçlenmiş uyumlanmış olarak büyük keyifle derslere devam ediyorum. Her dersimiz dolu dolu geçiyor. Bizlere kattıklarından dolayı farkındalığım arttı. Harika bir eğitmen.Her ders bizlerin daha iyi olabilmesi için anlatımları ve uygulamaları sayesinde hızla büyüyen bir enerjiye sahip oldum. Video eğitimleri kaliteli bilgi dolu. Hedefim kendisi ile Gold Master olma yoluna gitmek. iyiki onunlayız. teşekkürler Ayfer Gök hocam. Kesinlikle tanışmalısınız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • Z
  19 Nisan 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Aslında Ayfer hocamdan birden fazla eğitim aldım. Kendisi bizlere ayırdığı vakti çok verimli bir şekilde değerlendiriyor kıymetli hocamız anlaşılır açık bir dille her zaman telefonun diğer ucunda oluyor. Çok memnun bir kursiyer olarak gözü kapalı tavsiyemdir Canım Ayfer Hocam

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • S
  30 Mart 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Zihninizin gücünü zorlayıp iç dünyanızda keşfe çıkarak vardığınız yerlerde kendinizi yönlendirerek üzerinizde oluşacak pozitif değişime inanamayacaksınız, katkılarınız için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız Ayfer hocam. Kesinlikle enerji konusunda Ayfer hocamdan eğitim alınız

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • A
  30 Mart 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Canım hocam verdiğiniz katkılardan dolayı çok çok teşekkür ederim , hayatımdaki mucizemsiniz . Bioenerji temel seviye, eft , kozmik enerji temel seviye , numeroloji sarkaç ve meditasyon eğitimlerini tamamladım sizlerle şimdi sırada master eğitimler var bant yayınları , pdf ve canlı derslerle birlikte mucize ötesi eğitimlerimizi tamamladık . Kesinlikle enerji eğitimlerinde tercih edilmesi gereken kurum Zirve Kişisel Gelişim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • A
  21 Mart 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bioenerji Kursu

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayfer hocam çok teşekkür ederim katkılarınız'dan dolayı harika bir eğitimdi .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (0)

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Karşıyaka Donanmacı

Donanmacı Mahallesi Şükran Kurdakul Sokak No:22 kat:2 daire:201 Özgür Han Karşıyaka / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.