UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

AYFER GÖK MEDİTASYON TEMEL VE İLERİ SEVİYE EĞİTİMİ | İZMİR KARŞIYAKA

Meditasyon Eğitimi

Meditasyon; kendi ruh dünyanıza açılan bir kapıdır. Kendinizi tanıyıp yaşamınızdaki sorunlara dışarıdan bir gözle bakmanızı, konsantre olabilmenizi, kendi varlığınızı fark etmenizi sağlar.

Meditasyon kişinin konsantrasyon yeteneğini geliştirerek düşüncelerinden uzaklaştığı ve beynini dinlendirdiği bir yöntem olarak da tanımlanabilir.

Doğu kültürlerinde meditasyon, köklü ve bilinç açıcı bir teknik olarak kabul edilir. Söz konusu olan bilinç açma durumu, her inanışa göre farklı adlandırılır. Bunlar; boşluk, farkındalık, tek olma, burada ve şimdide olma, düşüncedeki özgürlük olarak tanımlanabilir.

Dikkatinin ve düşüncelerinin peşinden takılıp gittiğini fark ettiğinizde derin bir nefes alıp vererek şu ana geri dönebilirsiniz. Rutin olarak günlük hayatınızda uygulanmaya başlanırsa etkilerini hissedersiniz.

1-30 dakika arası veya daha fazla istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Meditasyon uygulanacak alan temiz, huzurlu ve keyif veren bir ortam olmalıdır. Bedenin sabitliği ve konforu, omurganın yapısını bozmamaya özen gösteriniz.

Meditasyon yapmak ciddiye alınması gereken bir ritüel geleneğidir. Profesyonel ellerde, temiz bir zihne kendinizi emanet edip çıkacağınız yolculuğa yol göstermeye geldik.

Eğitim sürecinde ve sonrasında etik kurallara, çalışma şekillerimize dikkat etmeniz her çalışmanızda tedaviye yönelik çalışma yapmadığımızı tıbbi içeriğimizin olmadığını ifade etmeniz önemlidir.

Hayatınızın daha sevgi dolu, daha akışta ve bolluk içinde, daha sağlıklı ve daha öz güvenli, daha mucize dolu görmek istemez misiniz? Cevabınız EVET ise, o zaman mucizelere beraber adım atalım... ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Karşıyaka Donanmacı

Donanmacı Mahallesi Şükran Kurdakul Sokak No:22 kat:2 daire:201 Özgür Han Karşıyaka / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.