UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

AYFER GÖK KOZMİK ENERJİ TEMEL VE MASTER SEVİYE EĞİTİMİ | İZMİR KARŞIYAKA

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ - TEMEL SEVİYE

Yaşam enerjisi olarak da adlandırılan kozmik enerji evrende var olan enerjinin kişinin vücuduna aktarılmasıdır. Kozmik enerji kişinin ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak olumlu yönlerde bedenini tamamen etkilemesidir. Tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniklerindedir. Kozmik enerji günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır. Kozmik enerji teknikleri uygulayıcılığı ve uzmanlığı Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilmiş ve birçok Avrupa ülkelerinde alternatif tıp olarak uygulanmaktadır. Yüzyılın en ihtiyaç duyduğu, en pozitif katkı aldığı, hızla dönüşümünüzü gözlemlediğiniz en etkili enerjidir. Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasanız da enerjinizle ilişkilidir. Yaşam enerjiniz size evren cevap verir. Enerjiniz evrene nasıl titreşiyor, negatif durumda neler hissediyorsunuz. Pozitif durumda neler hissediyorsunuz enerjiniz yüksek olduğun da daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimliyorsunuz değil mi? Siz negatif olduğunuz da ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor öyle değil mi. Aslında yaşam aynı burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur. Enerji eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizeler çok önemlidir. Hayatınızın daha bolluk, daha sevgi dolu daha sağlıklı daha öz güvenli hissettiğiniz daha mucize dolu görmek farkındalığınızın yüksek olmasını istemez misiniz? Cevabınız EVET ise o zaman beraber mucizelere adım atalım.

DERS İÇERİĞİ

Kozmik enerjimizin aktivasyonu.

Kozmik enerji uygulama alanları.

Kozmik enerjide dikkat etmemiz gerekenler.

Çakralar ve bağlantılı organlar.

Meditasyon nedir ve nasıl uygulanır.

Aura temizleme nedir nasıl temizlenir ve onarılır.

Kozmik manyetik alan yüklemesi.

Dharma ve Karma enerjileri kozmik frekans ile temizleme.

Enerji bedenleri nelerdir.

Evren enerjisi nasıl işler.

Üç evren yasası.

Kozmik enerji ile mekân temizleme.

Kozmik enerji ile anten çalışması.

Kozmik enerji ile obje temizliği.

Kozmik enerji ile doğal taş uyumlama.

Kozmik enerjiyi suya kaydetme.

Kozmik enerji ile blokajları keşfetme ve arındırma.

Hastalıklara kozmik enerji ile pozitif katkı olma.

Kozmik enerji ile negatiflerden korunma.

Kozmik enerji ile algılar ve sezgileri geliştirme

Kozmik enerji ile bolluk çalışması.

Kozmik enerji ile aşk ve ilişki çalışması.

Kozmik enerji ile 21 günlük arınma çalışması.

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

Kozmik Enerji eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitimci ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Eğitimin 2. gününde Yüksek frekans ile Kozmik enerji ile bütünleşeceksiniz. Eğitimlerimiz 2 ay süre ile her hafta online canlı olarak yapılacaktır ayrıca Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır.

Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Amacımız sizlerin Kozmik enerji eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler Mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Kozmik enerji eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda Eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Kozmik enerji eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve pdf'lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri Mucize Ötesi Eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR

Kozmik enerjiye ilgi duyan herkes,

Pozitif yaşama ilgi duyanlar

On sekiz yaşını doldurmuş bireyler.

Şifacı olmak isteyen herkes katılabilir.

Kendisine ve çevresine katkıda bulunmak isteyenler,

Kişisel gelişime ilgi duyan herkes katılabilir.

KATILIMCILARA VERİLECEKLER

Yurtdışı Akreditasyon sertifikası

E-Devlet onaylı sertifika

Eğitim içeriği (PDF)

Online canlı eğitim kaydı (Kursiyerlere Özel)

12 ay boyunca her ay canlı eğitim devamlılığı ve sınırsız erişim hakkı

Eğitimlerimiz Google Meet’ten yapılmaktadır.

Ücretlendirmemiz peşin ve taksitli şekline göre değişiklik göstermektedir.


 

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ - TEMEL SEVİYE

Kozmik enerji şifa yöntemi; bütünsellik ilkesi ile sağlıkla ilgili bir sorunu, öncelikle enerji alanında bir bozukluk olarak belirleyip, şifanın kökeninden gelen fiziksel veya zihinsel uyumlamaları yaparak, insanın doğasına uygun şekilde iyileşmesine yardımcı olur. Algılanabilir veya algılanamaz sıkıntı ve sorunları, bilgi kanalları ile tespit ederek; ruhsal, bedensel ve zihinsel düzeydeki şifa blokajlarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Ruh, beden ve zihin üçlemesine göre çalışan Kozmik Enerji; temizleme, koruma ve şifa sağlayıcı olarak Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış, destekleyici ve tamamlayıcı tıp tekniği olarak, dünyanın bir ok yerinde, olumlu sonuçlar alınmış, kullanılan ve önerilen bir enerji sistemidir.

Kozmik Master Enerji şifa yönteminin en güçlü araçlarından biri olan tanısal yöntem, insanın fiziksel yapısına değil; enerji alanlarına, Auralarına ve çakralarının yapısına dayalıdır. Kişinin enerji bedenindeki bozuklukları, deformasyonları, negatif enerji bilgi programlarını belirleyip, seanslarla güçlü bir temizleme yapar.

Kozmik Master pozitif enerji, pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemi olup, kozmik ışınların aktığı pozitif bir enerjidir. Bu pozitif enerji:

Enerji eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizeler çok önemlidir. Hayatınızın daha bolluk, daha sevgi dolu daha sağlıklı daha fazla öz güvenli hissettiğiniz daha mucize dolu görmek farkındalığınızın yüksek olmasını istemez misiniz? Cevabınız EVET ise O zaman Beraber Mucizelere Adım atalım. Aramıza hoş geldiniz!

DERS İÇERİĞİ

Kozmik Master Enerji frekanslarının yüklenmesi.

Kozmik Master enerji uygulama alanları.

Kozmik Master enerji aktivasyonu

Kozmik Master enerjide dikkat edilecek hususlar.

Kozmik Master enerjide sorular ve cevaplar.

Kozmik Master enerji ile meditasyon nedir?

Çakraların Master frekansla dengeye getirilmesi.

Kozmik Master enerji ile meditasyon çalışması.

Aura temizlemesi ve Kozmik Master manyetik enerji yüklemesi

Kozmik Master enerji ile seans nasıl yapılır.

Kozmik Master Enerji ile Çakraların 21 günlük arınma ve denge çalışmasının yapılması.

Kozmik Master Enerji ile Tali çakraların kozmik frekansla uyumlanması.

Kozmik Master Enerjide temel seviye yetiştirme teknikleri.

Kozmik Master Enerji ile Alfa çakrayı aktive etme.

Eğitmenlik Frekansının yüklenmesi (başarı, bolluk, aşk, sağlık, denge, mutluluk, sezgisel gelişme, üretkenlik)

Kozmik Master Enerji Bedensel blokelerin arındırılması.

Kozmik Master Enerji ile Dışarıdan yönlendirilmiş enerjilerin temizlenmesi.

Kozmik Master Enerji Eğitmenlik korunması.

Kozmik Master Enerji ile Para enerjisi yüklemesi.

Kozmik Master Enerji ile Aşk frekansı yüklemesi.

Kozmik Master Enerji ile Yüklemeleri temel seviyeye aktarabilme.

Kozmik Master Enerji ile Topraklanma teknikleri.

Kozmik Master Enerji ile Yaşam alanı temizleme.

Kozmik Master Enerji ile İfade alanınızı genişletme.

Kozmik Master Enerji ile yüksek frekanslı Auraya geçiş.

Kozmik Master Enerji ile hastalıklara katkı olma.

Bir başkasının Kozmik Enerjisini aktive etme.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin Kozmik Enerji Master eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler Mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Kozmik enerji Master eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Kozmik enerji Master eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve pdf’lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR?

Temel Seviye Kozmik Enerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz Katılabilirler.

KATILIMCILARA VERİLECEKLER

Yurtdışı Akreditasyon sertifikası

E-Devlet onaylı sertifika

Eğitim içeriği (PDF)

Online canlı eğitim kaydı (Kursiyerlere Özel)

12 ay boyunca her ay canlı eğitim devamlılığı ve sınırsız erişim hakkı

Eğitimlerimiz Google Meet’ten yapılmaktadır.

Ücretlendirmemiz peşin ve taksitli şekline göre değişiklik göstermektedir.

KOZMİK MASTER SERTİFİKASINI NERELERDE KULLABİLİRSİNİZ

Zirve Kişisel Gelişim Merkezi’nden alacağınız Kozmik Master Eğitimi ve Kozmik Master Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Kozmik Master Enerji uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

%100 doğrulanmış 1 yorum

Kurs.com üzerinden kayıt olan kursiyerlerin yaptıkları gerçek yorumlar.

ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Kozmik Enerji Kursu Ortalama /10, toplam 1 oy, 1 yorum.
  • A
    30 Mart 2024 tarihinde yorum yaptı ZİRVE KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Kozmik Enerji Kursu

    Bioenerji temel seviye eğitimini tamamladıktan , sonra kozmik enerji temel seviye eğitimine geçtim onuda tamamlayarak kozmik enerjiyi kendime daha yakın buldum ve kozmik enerji master seviye eğitimine geçtim , Ayfer hocamla yapmış olduğumuz canlı derslere kesinlikle katılmanızı tavsiye ediyorum . Enerji grubumuza göre yapılan 10-15 kişilik sınıflarda birebir canlı uygulamalar çok güzel her derste hocam 2 adet seans yaparak tamamlıyor dersleri . Çok teşekkürler Ayfer Hocam katkılarınız için

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Karşıyaka Donanmacı

Donanmacı Mahallesi Şükran Kurdakul Sokak No:22 kat:2 daire:201 Özgür Han Karşıyaka / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.