Kozmik enerji nedir?

Tamamlayıcı bir tedavi yöntemi olan kozmik enerji, uzun yıllar önce keşfedilmiş ve tarih boyunca farklı yerlerde benzer amaçlarla kullanılmıştır. Gözle görülmesi mümkün olmayan kozmik enerji tıp doktoru Alexander Vladimir Petrov tarafından sistematik olarak ele alınmıştır. Böylece bilinirliği artan bu şifalandırma tekniği kişileri negatif duygulardan arındırma amacıyla da kullanılmaya başlamıştır.

Kozmik enerji ne işe yarar?

Kozmik enerji çeşitli hastalıkların tedavisini iyileştirmede destekleyici bir yöntem olarak kullanılmasının yanı sıra uyku düzeni, stres, enerji ihtiyacı, hormon dengesi, bağışıklık sistemini güçlendirme ve hücre yenilenmesi gibi durumlarda da kullanılabilir. Ayrıca kozmik enerji bedensel, zihinsel ve psikolojik dengenin kontrolünü sağlamak için de kullanılan yöntemlerdendir.

Kozmik enerji kursu fiyatları

Kozmik enerji kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek kozmik enerji kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.