Cam boncuk kursu fiyatları

Cam boncuk kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek cam boncuk kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Cam boncuk kursunda neler öğreneceğim?

Cam boncuk yapımında kullanılacak malzemelerin tanıtımı ile başlayan cam boncuk kursunda ilk derste ayrıca camların tanıtılması ve  güvenli çalışma ortamı oluşturulması konuları ele alınmaktadır. 

Cam boncuk kursu boyunca, damla boncuk, büyük boncuk, küp boncuk gibi çeşitli boncuk şekillerini öğreneceğiniz derslerde  ayrıca nazar boncuğu, kuş ve balık gibi çeşitli figürler yapmayı da öğreneceksiniz.

Cam boncuk nerelerde kullanılır?

Cam boncuk, dekoratif ürünlerde ve hediyelik eşyalarda  sıkça kullanılmaktadır. Nazar boncuğu yapımında sıkça tercih edilen cam boncuk; kolye bileklik gibi takı yapımında ve  nikah-doğum şekerlemeleri, biblo, buzdolabı magneti gibi dekoratif objelerin yapımında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cam boncuk yapımında hangi malzemeler kullanılır?

Cam boncuk yapımında profesyonel cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler set halinde temin edilebileceği gibi kullanıcınının ihtiyacına yönelik olarak tek parça halinde de satılmaktadır.

Cam boncuk yapımında şalümo, maşa, cımbız, grafit plaka, grafit  çubuk, boncuk ayırıcı, makas gibi farklı pek çok malzeme kullanılır.