Sabun kursu fiyatları

Sabun kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek sabun kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Sabun kursunda neler öğreneceğim?

Sabun kursunda bu alanda uzmanlaşmanıza imkan tanıyan kapsamlı bir eğitim verilmektedir.

Başlangıç derslerinde temel sabun eritme, kullanılan malzemeler, renklendirme ve kokulara göre belirleme tekniklerinin öğretilmektedir. İlerleyen günlerde esanslar, kalıp kullanımı, kalıptan sabun çıkarma, kurutma ve sabun bakımının püf noktaları, gibi çalışmalar gerçekleştirilmektedir. 

Kendi sabunlarınızı üreteceğiniz, sonrasında süsleyeceğiniz bu kursta vaktinizi eğlenerek geçirebileceksiniz. Hem el becerilerinizi geliştirebileceğiniz hem de sabun satışının püf noktalarını öğrenebileceğiniz sabun yapımı kursunda çalışmalarınıza ev ortamında da devam edebilirsiniz.

Sınıflar genellikle maksimum 5 kişiden oluşmaktadır.

Sabun kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa katılmak için belirlenen bir yaş sınırı yoktur. Malzemelerin hemen hemen hepsi kurs alacağınız yer tarafından karşılanmaktadır. Birbirinden renkli sabunların yapımına ilgi duyan, püf noktalarını merak eden herkes sabun kursuna katılabilmektedir.