Takı tasarım kursu fiyatları

Takı tasarım kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek takı tasarım kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Takı tasarım kursunda neler öğreneceğim?

Genellikle kurslarda verilen eğitim teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştirilir. Mücevher ve takı tasarım eğitimi, takının tarihsel devinimi, takı tasarımda kullanılan başlıca malzemeler ve teknikler, renkler başta olmak üzere bu alanda kendinizi geliştirebileceğiniz kapsamlı ve pratiğe dönük çalışmalar sizlere birebir eğitimler ve grup dersleri biçiminde öğretilmektedir.

Takı tasarım malzemelerine nasıl ulaşabilirim?

Pek çok kurs yerinde yeni başlayan katılımcılar için takı tasarım malzemeleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Özellikle eğitim sürecinde hazır halde bekleyen malzemeler alışveriş yapmanıza gerek kalmayacak şekilde tamamlanabilmektedir.

Eğitimlerin sona ermesiyle ilgi duyduğunuz malzemelerini Türkiye'nin pek çok yerinde (İstanbul'da yaşayanlar için Tahtakale, Eminönü) takı tasarıma yönelik iş yerlerinden temin edebilirsiniz. Bu iş yerlerinden ürünlerinizi toptan satın alarak nakit ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Takı tasarım kursuna kim katılabilir?

Bu kursa katılmak için belirlenen bir yaş sınırı olmadığı gibi el becerilerine güvenen kişilere de ihtiyaç duyulmamaktadır. Verilecek kapsamlı eğitimin sonunda herkes belirli düzeyde kendini geliştirebilecek ve takılarını üretebilecek konuma ulaşacaktır.