Portekizce kursu fiyatları

Portekizce kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek portekizce kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Portekizce kursuna kimler katılabilir?

Portekizce kursuna katılmak için belirlenen herhangi bir kriter yoktur ancak daha önce dil eğitimi almış bir kursiyerin bu süreci hızlandırması ve kendini geliştirmesi daha kolay olacaktır. Her yaş grubu bu kursa katılarak Portekizce öğrenebilmektedir.

Portekizce derslerinde ihtiyaç duyulan tek şey okur-yazar olmak, kişisel azim ve kararlılıktır.

Portekizce zor bir dil mi?

Bilindiği kadar zor bir dil olmayan Portekizce kelime haznesi Türkçe'ye oranla daha kısıtlıdır. Dil bilgisini öğrenme sürecinde başlangıç aşaması için bazı zorluklar bulunmaktadır. Ancak her dil kursunda olduğu gibi eğitmenler bu kurs için de sizin için en iyi çalışma programlarını bir araya getirmektedir.

Özellikle hem görsel hem yazınsal materyallerle desteklenen bu dil kursunda eğitimler birebir öğrenci odaklı olacak şekilde gerçekleştirilir.

Portekizce kursuna neden katılmalıyım?

Genellikle kursa katılan kişiler bu dili günlük yaşamda kullanacak veya iş hayatına adapte edecek şekilde başvuru yaptırmaktadır. Spor, turizm ve dış ticaret sektöründe yaygın olarak tercih edilen Portekizce dili yeni başlayan katılımcılara hem özel hayatlarında hem iş yaşamlarında kolaylıklar sağlamaktadır.