Farsça kursu fiyatları

Farsça kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek farsça kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Farsça zor bir dil mi?

Türkçe'ye pek çok kelime kazandırmış Farsça dili öğrenilme sürecinde zorlanabileceğiniz fakat zamanla kendinizi geliştirebileceğiniz bir dildir. Akıcı bir dil olması ve kendini geliştirmek isteyen kurs katılımcılarının temel seviyeye kısa sürede ulaşabilmesine olanak tanıması Farsça diline pozitif bir nitelik kazandırmıştır. 

Farsça öğrenmek için hem görsel hem yazınsal materyallere ağırlık vermek gereklidir.

Farsça kursuna kimler katılabilir?

Farsça kursuna katılmak için belirtilen herhangi bir yaş sınırlaması veya temel bilgi birikimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu dili öğrenmek isteyen herkes Farsça kursunda kendini geliştirebilir ve geniş kapsamlı bir eğitim sürecine dahil olabilir.

Farsça nasıl bir dildir?

İran halkının temel konuşma dili olarak bilinen Farsça, Hint-Avrupa kökenli dil ailesine mensuptur. Eski, Orta ve Yeni Fars dili, Farsça'nın gelişim seviyeleri olarak tanımlanabilir. Dünyada bilinen en eski diller arasında yer almakta olan bu dili konuşabilmek için kapsamlı bir kurs sürecine dahil olmak gereklidir.

Farsça kursunda neler öğrenebilirim?

Farsça dil kursunda bu dil basit düzeyden uzman seviyeye taşıyana dek kapsamlı bir eğitim sürecine dahil olacaksınız. 

Farsça dil bilgisi kuralları, Fars alfabesi, sözcük yapısı ve metin çözümlemeleri başta olmak üzere Farsça konuşma ve anlama gibi temel kavramlar üzerinde de yetkinleşebilmenize olanak tanıyan bu kursta kendinizi geliştirebilir, eğitim fırsatlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.