​İsveççe kursunda neler öğreneceğim?

İsveççe kursuna temel seviyede başladığınızda dilin genel yapısı hakkında bilgilerin verildiği ilk dersten sonra sayılar, günler, haftalar gibi kelime grupları, gündelik yaşamda sıkça kullanılan temel soru ve cevap kalıpları öğretilir. İsveççe kursunda her seviye konular ilerledikçe kendi içinde farklı kurlara ayrılır. Her bir kuru atladıkça ve seviyeleri tamamladıkça daha fazla kelime dağarcığına sahip olursunuz. Derslere düzenli katıldığınızda ve öğretmenlerin verdikleri çalışma programları uyguladığınızda kısa sürede İsveççeye olan hakimiyetinizi artırırsınız.

İsveççe kursu fiyatları

İsveççe kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek isveççe kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İsveççe nasıl bir dildir?

Hint-Avrupa dil grubundan olan İsveççe, Cermen dil ailesinin Kuzey Cermen koluna ait bir dildir. Norveççe ile benzerlik gösteren İsveççe yükselen ve alçalan tonların olduğu bir dildir. Melodik ve fonetik olması nedeniyle öğrenmesi kolay olan İsveççe sistemli bir çalışmayla kısa sürede temel düzeyde konuşulacak kadar öğrenilebilir.