Arnavutça kursu fiyatları

Arnavutça kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek arnavutça kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Arnavutça nasıl bir dil?

Türkçe ve Arapça kökenli pek çok kelime içeren Arnavutça dili Hint-Avrupa ailesine özel bir dil olarak bilinir. Yazı sistemini Latin alfabesinden alan Arnavutça dilini ağırlıklı olarak Arnavutlar konuşmaktadır.

En sık kullanılan arnavutça kelimeler neler?

Une : Ben
Ne : Biz
Ti : Sen
Ju : Siz
Ai : O (erkek)
Ajo : O (kadın)
Ata : Onlar (erkekler)
Ato : Onlar (kadınlar)
Ku : Nerede?
Si je : Nasılsın?
Jam mire : İyiyim.

Arnavutça kursunda ne öğreneceğim?

Tüm dil kurslarında olduğu gibi Arnavutça kursunda da bu dille ilgili temel düzeyden ileri seviyeye kadar okuma, anlama, doğru kelimelerle anlam bütünlüğünü koruyan cümleler kurabilme gibi eğitimlere dahil olacaksınız.

Eğitiminiz boyunca Arnavutça'nın kökenine ve tarihine yönelik gerekli bilgi birikimine ulaşma fırsatı bulabilecek, hem yazınsal hem görsel materyallerle sizin için hazırlanmış çalışma programlarını takip edebileceksiniz. Bu kursta öğreneceklerinizle Arnavutçayı rahatlıkla konuşabilecek ve kendinizi geliştirebileceksiniz.