Flemenkçe kursu fiyatları

Flemenkçe kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek flemenkçe kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Flemenkçe nasıl bir dildir?

Hollanda, Belçika, Surinam ve Güney Afrika Cumhuriyetin de resmi dil olarak kullanılan Flemenkçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Cermen dil grubundandır. Flemenkçe'nin Belçika'da konuşulan aksanı Flamanca, Hollanda'da konuşulan aksanı ise; Hollandaca olarak adlandırılır.

Flemenkçe'nin seviyeleri

Seviye A1: Bu seviyedeki kişiler, günlük konuşma ifadelerini bilir, kişisel bilgilerini anlatabilir, ve  karşısındaki kişiler  yavaş konuşuyorsa  onları anlayabilir., Kişisel bilgilerini ifade edebilir ve eğer karşısındaki kişi yavaş ve net konuşuyorsa iletişim kurabilir.

Seviye A2: Bu seviyedeki kişiler, kendisi, ailesi ve iş ortamı  gibi konularda  rahatlıkla konuşabilir, kendi ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilirler.

Seviye B1: Bu seviyedeki kişiler, kendilerini rahatlıkla ifadebilir, seyahatte, işte  ya da okulda tercümeye ihtiyaç duymadan gerekli konuşmaları yapabilirler.

Seviye B2: Bu seviyedeki kişiler,  karmaşık metinleri anlayabilir, kendi uzmanlık alanlarında fikirlerini ayrıntılı olarak ifade edebilirler.

Seviye C1: Bu seviyedeki kişiler, uzun, ayrıntılı ve karmaşık yapıdaki metinleri anlayabilir ve  yazabilirler. Felemenkçeyi  etkin bir şekilde kullanabilirler.

Seviye C2: Bu seviyedeki kişiler, her şeyi  kesin ve  hatasız anlayabilir, okuyabilir ve yazabilir.