Ermenice kursu fiyatları

Ermenice kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek ermenice kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ermenice zor bir dil mi?

Ermenice, sözcük yapısı, telaffuzu ve konuşma biçimleri göz önüne alındığında kolay bir dil olarak bilinmemektedir. Batı lehçesi ve doğu lehçesi olarak ikiye ayrılan Ermenice'nin öğrenim sürecinde düzenli olarak pratik yapmak gereklidir. 

Dilbilgisinin çok karmaşık yapılı olmaması, yabancı dillere ilgili olan bir kişinin bu dili öğrenme süresini hızlandırabilmektedir. Özellikle eğitimlerin gerekli görsel ve yazınsal materyallerle desteklenmesi bu dilin zorluklarını ortadan kaldırabilmektedir.

Ermenice kursuna kimler katılabilir?

Ermenice kursuna bu dili öğrenmek isteyen herkes katılabilir. Temel düzeyde ve ileri seviyede ermenice dilini öğrenmeyi hedefleyen bu kursa katılarak kendini geliştirebilmektedir. Ermenice kursunda verilen eğitimler yetişkinleri olduğu kadar çocukları da kapsamaktadır.

Ermenice dersleri için kullanılan materyaller nelerdir?

Ermenice öğrenmek isteyen kursiyerlere öncelikle teorik eğitimler, daha sonraki süreçlerde uygulamalı çalışmalar gerçekleştirilir. Ermenice derslerinde başta yazınsal metinler olmak üzere görsel kaynaklara da öncelik tanınmaktadır.

Ermenice kursunda neler öğreneceğim?

Ermenice kursunda katılımcıların basit seviyeden orta seviye ve ileri seviyeye kadar bu dili konuşabilecekleri, kendilerini ifade edebilecekleri ve yazınsal metinleri çevirebilecekleri düzeyde kapsamlı bir eğitim verilmektedir. 

Kursta öğreneceğiniz bilgilerle yaşamınızın her alanında bu dili konuşabileceğiniz ve kariyerinizin çeşitli alanlarında ihtiyaç duyacağınız bir sürece tanıklık edeceksiniz. Gerek telaffuz ve kelime bilgisine gerek Ermenice kitaplara ve deyimlere kadar müfredatta yer alan tüm çalışma programları kursiyerlere öğretilmektedir.

Eğitimler minimum 10 kişilik sınıflarda birebir çalışmalar ve grup eğitimleri şeklinde gerçekleştirilmektedir.