Toeıc kursu fiyatları

Toeıc kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek toeıc kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

TOEIC nedir?

Bankalar, şirketler, danışmanlık kuruluşları ve firmaların eleman alımı sürecinde iş yeterliliğini ölçmek amacıyla tercih ettiği sınavlardan biri olan TOEIC (Test of English for International Communication) sınavına kariyerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. İş hayatında personel seviyesi ölçmek için en çok tercih edilen sınavların başında gelen TOEIC toplam iki saat süren bir sınavdır. Sınavın geçerlilik süresi iki yıldır.

TOEIC kursunda nasıl bir eğitim yöntemi izleniyor?

Pek çok eğitim merkezinde öncelikli olarak seviyenizi ölçmek için bir tespit sınavı yapılmaktadır. Bu sınavdan alacağınız sonuç, sizin için hazırlanacak çalışma programının içeriğini belirleyecektir. Birebir derslerle TOEIC sınavında başarının öncelikli amaç olarak belirlendiği kurslarda ek etütler de düzenlenebilmektedir. Eğitim sizi doğrudan sınava hazırlama sürecine motive edecek bir çalışma programından oluşmaktadır.

TOEIC kursuna kimler katılabilir?

Bu kursa kariyer hedefleri bulunan herkes katılabilir. Özgeçmişiniz için büyük bir artı olarak bilinen TOEIC sınavından alacağınız başarı ile pek çok kurumun bünyesine dahil olabilirsiniz.