Astroloji kursu fiyatları

Astroloji kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek astroloji kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Astroloji nedir?

Kişilerin doğum bilgilerinin yanı sıra gezegen ve yıldızların konumlarından yola çıkarak gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkisini inceleyen bilim dalıdır.

Horoskop nedir?

Burçlar kuşağının dünyanın herhangi bir  yerinden görünen hali horoskop olarak adlandırılır. Doğum haritası ya da yıldız haritası olarak da bilinen horoskop, kişinin doğum anında dünyanın etrafındaki alanı haritalamaya yarar. Bu haritadan yola çıkarak kişinin karakteri, kimliği ve geleceği hakkında yorumlar yapılabilir. 

Astroloji kursuna kimler katılabilir?

Astroloji kursuna katılmak için herhangi bir  ön koşul gerekmemektedir. Astrolojiye ilgi duyan, hobi amaçlı ya da profesyonel olarak astroloji ile  ilgilenen herkes  astroloji eğitimlerine  katılabilir. 

Astroloji kursunun içeriği nedir?

Astrolojinin tarihi ve temel unsurları ile başlayan kurs programı gezegenler, evler, açılar, burçlar, harita çeşitleri gibi konuları içermektedir.

Katılımcılar harita hesaplama, harita okuma konularda detaylı olarak bilgilendirilmektedir ve teorik olarak öğrendikleri bilgileri uygulama projeleri ile destekleyerek pekiştirmektedir. Astroloji eğitimi genellikle  temel seviye  ve  ileri seviye  olmak üzere iki farklı aşamadan oluşur.