Kuantum yaşam koçluğu kursu fiyatları

Kuantum yaşam koçluğu kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek kuantum yaşam koçluğu kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yaşam koçluğu ile kuantum yaşam koçluğu arasındaki farklar nelerdir?

Yaşam koçluğu ve kuantum yaşam koçluğu temelde biribirine benzemekle beraber aralarındaki fark kuantum yaşam koçlarının kuantum tekniklerini de kullanmasıdır. Ayrıca kuantum yaşam koçluğunda kuantum tekniklerini öğrenen kişiler bu tekniklerle kendi yaşamlarına yön vermeyi öğrenirler. Bu tekniklerle kendi içlerindeki gücü ortaya çıkararak kendilerini geliştirecek fırsatları yaratırlar.

​ Kuantum düşünce tekniği nedir?

Kuantum düşünce kişinin bilinçaltına işleyen olumsuz düşüncelerden kurtularak aksine, olumlu düşünce kalıplarını zihninde kodlamasıdır. 
Kuantum düşünce tekniğinin temelinde  kişinin bilinaltına kodladığı düşünceler vardır. "Ne düşünürsen o olur" kuantum düşüncenin temel prensibidir. Bu nedenle kuantum düşünce teknikleri pozitif düşünce kalıplarını içeririr.

Çekim yasası nedir?

Kuantum düşüncenin temel prensibi olan çekim yasasına göre; her şey enerjidir ve 'benzer ve benzeri çeker. Çekim yasasında, tüm düşünceler belirli bir frekanstan sonra enerjiye dönüşür ve bu enerjiler kendilerine benzer olan enerjilere yaklaşır.