Regresyon nedir?

Kelime olarak bir şeyin kaynağına dönmek anlamına gelen regresyon kişilerin zihinlerinde geçmiş anılarına dönmesini sağlayan bir terapi yöntemidir.

Regresyon terapisi kursu fiyatları

Regresyon terapisi kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek regresyon terapisi kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Regresyon terapisinin amacı nedir?

Geçmiş yaşam terapisi olarak da adlandırılan regresyon terapisinin amacı; terapiye gönülü olarak katılan kişinin zihinsel ve bedensel olarak gevşemesini sağlayarak bilinçaltında baskı yaratan durumları ortaya çıkarmak ve bu durumları pozitife çevirmektir.

Regresyon terapisi eğitiminin içeriği nedir?

Regresyon terapisi kursuna katılanlar daha önce kişisel gelişim alanında eğitim almış oldukları için yalnızca regresyon terapisini alanında eğitim alırılar. Bu süreçte katılımcılar; hipnoz dışı yöntemlerle kişinin geçmiş yaşamına ulaşma, beden terapisi, bedensel tramvalar ve çözümleri gibi konularda detaylı bilgi edinirler.