İnovasyon nedir?

İnovasyon; var olan bir fikir ya da ürünü geliştirerek bunu ticari gelir elde edecek şekilde kullanmaktır. Günümüzde pek çok şirketin ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmeleri ve yenilemeleri açısından ihtiyaç duydukları bir süreçtir. İnovasyon yeni bir icat değil var olan ürün, mal ya da hizmetin günümüz ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir forma sokularak tüketicilere sunulmasıdır.

İnovasyon kursu fiyatları

İnovasyon kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek inovasyon kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İnovasyon eğitimlerine kimler katılmalıdır?

İnovasyon eğitimleri firmaların Ar-Ge ve İnovasyon birimlerinde çalışan ya da çalışmak isteyenler, yöneticiler ve firma sahiplerine yönelik oluşturumuş bir eğitim programıdır. Ayrıca yeni bir iş fikri geliştirmek isteyenler, mevcut işinde yükselmek ya da işini geliştirmek isteyenler inovasyon eğitimlerine katılabilirler.

İnovasyon eğitiminin faydaları nelerdir?

İnovasyon eğitimi, firmaların ya da  girişimcilerin yeni fikirler edinme ve geliştirme konusunda ihtiyaç duydukları bilgi ve donanımın altyapısını oluşturmayı hedefler. Bu eğitimlerin sonunda katılımcılar yeni bir fikir yaratma ya da bir fikre yepyeni bir boyut kazandırma konusunda yeterli altyapıya sahip olurlar. Ayrıca eğitim sürecini tamamlayanlar, inovasyon için kaynak oluşturma, proje hazırlama ve projeyi yönetme konusunda yetkinlik kazanırlar.