Feng Shui kursunda neler öğreneceğim?

Feng Shui kursunda verilen eğitim bu öğretiyi tüm teknik ve uygulamalı detaylarla pekiştirebilmenize olanak tanıyacaktır. Başlangıç sürecinde Feng Shui felsefesine giriş, Chi, Yin/Yang, Ba Gua ve 5 Element gibi bu felsefenin temel kurallarının öğretilmektedir.

Eğitimin ilerleyen bölümlerinde uçan yıldızlar, senelik etkileşim, Çin astrolojisi gibi çalışma programları bulunmaktadır. Kursun amacı Feng Shui felsefesini pratiğe geçirebilmektir.

Feng Shui kursu ile…

Çevrenize daha duyarlı bir birey haline dönüşebilir, bu felsefenin gerekliliklerini başarıyla uygulayarak kariyerinizde ve eğitim yaşamınızda huzur elde edebilirsiniz. En önemlisi de, Feng Shui felsefesini kısa bir süre içerisinde uygulayarak yaşayacağınız değişimin farkına varacaksınız.

Feng Shui nedir?

Doğanın enerjisini yaşamımıza uygulamamıza olanak tanıyan Feng Shui öğretisi, rüzgar ve su olarak bilinen “Feng” ve “Shui” kelimelerinin birleşiminden oluşmaktadır. 

Feng Shui öğretisine göre, insan, doğada bulunan enerjiyi evi, iş yeri veya yaşadığı herhangi bir yer için düzenleyerek pozitif enerji elde edebilmektedir. Örneğin; evin girişinin tam karşısında tuvaletin bulunması, şans kapınızın yeterince aydınlık olmasını engellemektedir.

Feng shui kursu fiyatları

Feng shui kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek feng shui kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.