Kuantum terapi hangi alanlarda kullanılır?

Kuantum terapi, duygusal blokajların çözümü, düşük enerji seviyesini yükseltme, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınma gibi duygusal bedene etki eden sorunları çözmede kullanılır. Açık yaraların iyileşmesi, görme bozuklukları, boyun ağrıları, romatizma, kasık ve bel ağrıları gibi şikayetlerin ortadan kaldırılmasında da kuantum terapiden yararlanılır.

Kuantum terapi kursunun içeriği nedir?

Kuantum nedir, kuantum kuramı ve kuantum teorisinin felsefeleri, kuantumla ilgili yaklaşımlar, kuantum eğitiminin amacı ve etkileri,  terapi teknikleri, çekim yasası, farkındalığın insan yaşamına katkıları, olumlu enerjilerin insan yaşamına etkileri vb. konular bu eğitim sürecinin temel konu başlıklarını oluşturur.

Kuantum terapi nedir?

Uyumlama tekniği olarak da adlandırılan kuantum terapi farklı enerji frekanslarına sahip iki kişiden enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanması sürecidir.

Kuantum terapi kursu fiyatları

Kuantum terapi kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek kuantum terapi kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.