Görgü kuralları kursunun içeriği nedir?

Selamlaşma, tanışma, etkili bir ilk izlenim yaratma, ziyaret kuralları, hediyeleşmede görgü kuralları, kıyafet seçimi, sofra adabı, davetlerde dikkat edilmesi gereken konular, sosyal ilişki kuralları, farklı ülkelerdeki davranış ve görgü kuralları bu eğitimin konularını oluşturur.

Görgü kuralları kursu ne kadardır?

Görgü kuralları kursu fiyatları ortalama 1300 TL'dir. Ancak bu fiyat; toplam ders süresine, ödeme şekline, kursun bulunduğu il ve ilçeye, kurs günlerine, kursiyer sayısına göre değişmektedir.

Görgü kuralları kursuna kimler katılabilir?

Özel yaşamında ya da iş hayatında etkili bir imaj bırakmak ve daha başarılı iletişim kurmak isteyen herkes görgü kuralları kursuna katılabilir. Ayrıca profesyonel yaşamın içerisinde yer alan; kurumsal iletişim danışmanları, yöneticiler, turizm sektöründe çalışanlar ve iş hayatında kişilerle sıkça yüz yüze iletişim kurmak zorunda kalanlarda görgü kuralları kursuna katılarak doğru yöntemlerle daha etkili iletişim kurmayı öğenebilirler.

Görgü kuralları kursu fiyatları

Görgü kuralları kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek görgü kuralları kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.