Android uygulama kursunda neler öğreneceğim?

Başlangıç aşamasında cihazların tanıtımının gerçekleştirildiği kursta, mobil uygulamalar hakkında temel bilgiler verilmektedir.

Proje oluşturma, oluşturulan projeleri algoritma bilgisi ile destekleme gibi süreçlerin ardından SQLite ve ContentProvider kullanımı hakkında temel bilgiler, uygulamalarda yer alması gereken temel etmenler, GUI tasarlama, web servislerinin kullanımı, emülatör kullanma, Monodroid kurulumu, temel android bileşenlerine giriş, Action Script 3 dili, resim oynatma ve video alma gibi eğitimler de kurs kapsamında verilmekte olan dersler arasında yer almaktadır.

Java dilleriyle uygulama geliştirebilme gibi eğitimlerin de bulunduğu kurslarda android uygulamaları hakkında tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.

Android uygulama nedir?

Günümüzde mobil telefonların ve tabletlerin en çok tercih edilen işletim sistemleri arasında yer alan Android, kurs kapsamında verilen eğitimle uygulama oluşturabilme ayrıcalığını sizlere sunmaktadır. Kendi uygulamalarınızı geliştirebileceğiniz, bu uygulamalar sayesinde kariyerinizde başarıyı yakalayabileceğiniz kurs süresince pek çok eğitimden söz edilmektedir.

Oluşturacağınız uygulamaları akıllı televizyonlarda, bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda test edebileceğiniz gibi kurs sürecinin sona ermesiyle birlikte sertifika alabilme olanağına da sahipsiniz.

Android uygulama kursu fiyatları

Android uygulama kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek android uygulama kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Android kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Android yazılımlarını oluşturarak pek çok cihazda uygulama geliştirebilme olanağına sahip olduğunuz kurs sürecinin ardından firmaların ilgili departmanlarında çalışma fırsatı yakalayabilmektesiniz. Günümüzde pek çok şirkette ihtiyaç duyulan mobil yazılımcı alanında uzmanlaşarak kendi markanıza yönelik başarılı projelere imza atabileceğiniz gibi mobil reklamcılık bölümünde de iş bulma olanağına sahipsiniz.

Genellikle temel düzeyde bilgisayar eğitimi almış herkese verilen android uygulama kursu size, yaratacağınız mobil uygulamaları denetleme, herhangi bir hata oluşması durumunda keşfetme ve uygulamalardaki yanlışları görebilme imkanı da sunacaktır. Oluşturacağınız uygulamaları günümüzün en çok kullanılan uygulama merkezi olan Google Play Store’da tanıtabileceğiniz gibi geniş kitlelere hitap edebilirsiniz.