Ccnp kursu fiyatları

Ccnp kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek ccnp kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CCNP nedir?

Cisco Systems tarafından verilen bir sertifika olan CCNP (Cisco Certified Networking Professional) sertifikası, dünyanın her yerinde geçerli olan, iş bulma şansını arttıran ve Türkiye’de de bazı okullarda verilmekte olan bir sertifikadır. Sertifikayı alabilmek için bazı sınav süreçlerinden geçmek gerekmektedir. CCNA (Cisco Certified Networking Associate) sınavında başarılı olan kişiler, CCNP sertifikası alabilmek için farklı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Bu sınavda da başarılı sonuçlar elde eden bilgisayar kullanıcıları CCNP sınavına girmeye hak kazanmaktadır.

CCNP kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kursu tamamlayan kullanıcılar sınavlarda başarılı olması halinde kendilerini farklı alanlarda geliştirebilmektedir. Bu alanlar arasında bilgi işlem müdür, sistem eksperi, sistem yöneticisi, proje liderliği, sistem çözümleme uzmanı, sistem analisti veya danışmanı, proje yönetim sorumlusu gibi pek çok iş fırsatı bulunmaktadır.

Ağ uzmanı olmayı hedefleyen ve firmaların üst düzey çalışanları arasında yer almak isteyen herkes ccnp kursuna katılma olanağına sahiptir.

CCNP kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu başarıyla tamamlamanız halinde eğitmenleriniz tarafından sizin için verilen başarı sertifikasına sahip olabileceksiniz. Kursun en önemli amacı CCNA sınavında başarılı olmanız halinde Cisco Systems’ın hazırladığı CCNP sınavında da istediğiniz sonucu elde edebilmenizi sağlamaktır. Bu sertifikayla dünyanın her yerinde kendinize iş olanağı bulabileceğiniz gibi kariyerinize yönelik yeni hedefler belirleyebileceksiniz.

CCNP kursuna kimler katılabilir?

Temel bilgisayar kursunda eğitim almış veya bilgisayarı temel düzeyde kullanabilen tüm kullanıcılar ccnp kursuna katılabilmektedir. Katılımcıların ağ yapılandırması ve yabancı dil (İngilizce) hakkında temel düzeyde bilgi sahibi olması da eğitim sürecini hızlandıracak etmenlerden biri olarak bilinmektedir.