Ccna kursu fiyatları

Ccna kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek ccna kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CCNA nedir?

Cisco System tarafından verilen bir sertifika programı olarak bilinen CCNA (Cisco Certified Network Associate) Network alanında uzmanlaşmak isteyen bilgisayar kullanıcılarını kapsayan bir sınavdır. Bu sınavı başarıyla tamamlayan katılımcılar Cisco System’ın en önemli sınavlarından birinde daha kendilerini ispat etmiş kabul edilirler. Sertifikaya sahip olabilmek için CCNA eğitimi almak veya CCNA kursuna gitmek gerekmektedir. CCNA sertifikasını alan kurs katılımcıları dünyada ve Türkiye’de pek çok şirket bünyesinde çalışabilmektedir.

CCNA kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Kursun amacı, kariyerinize yönelik dünyanın her ülkesinde geçerli olan bir sertifika alabilmenize olanak sağlamaktır. Bilişim dünyasının pek çok alanında iş bulabilme olanağına sahip olduğunuz ccna kursunda Network mühendisi veya Sistem mühendisi olarak özel kurum ve kuruluşlar, fabrikalar veya devlet dairelerinde çalışma olanağına sahipsiniz.

Cisco System’ın ihtiyaç duyduğu iş alanlarında da çalışabileceğiniz kurs sonunda kendinizi geliştirmeniz akademisyen olarak farklı programlarda da görev alabileceğiniz unutmamalısınız. Ağ temelleri konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen her katılımcı ccna sertifikasına sahip olmalıdır.

CCNA kursunda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılar eğitmenleri tarafından verilecek başarı sertifikasına sahip olacaktır. Ccna sertifikası alabilmek için katılım göstereceğiniz kurs ile kariyerinize yönelik olumlu bir adım atabileceksiniz.

CCNA kursuna kimler katılabilir?

Kursa katılmak için temel düzeyde bilgisayar eğitimi almış olmanız gerekmektedir. Bu eğitimi tamamlayan veya bilgisayarın temelleri hakkında bilgi sahibi olan herkes, kurs sürecine dahil edilmektedir. Bazı kurslarda derslerin İngilizce verilmesine bağlı olarak yabancı dile ihtiyaç duyabilmektesiniz. Ccna kursuna katılmadan önce aranan kriterler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.