Rhinoceros kursu fiyatları

Rhinoceros kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek rhinoceros kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Rhinoceros kursunun içeriği nedir?

Ortalama 40 saat süren rhinoceros kursunda programın tanıtılması, farklı dosya çeşitleri ile  çalışma gibi temel giriş konularınn yanısıra  snap, ortho, planar, OSnap menülerinin kullanımı, yüzey alanı hesaplama, model hazırlama ışıklandırma, analiz, render gibi tüm konular detaylı olarak anlatılır.

Rhinoceros kursuna kimler katılabilir?

Otomotiv ve tekne gibi sektörler  başta  olmak üzere farklı pek çok sektörde tasarımcı olarak çalışan herkes rhinoceros kursuna katılabilir. Çalıştığı sektörde ilerlemek isteyen ya da  yeni bir kariyer planlayanlar için oldukça avantajlı bir eğitim bir eğitimdir.
Rhinoceros kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde teknik resim bilgisine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca Autocad bilgisine sahip olmak bu programı öğrenmek isteyenlere oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.