Project kursu fiyatları

Project kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek project kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

MS project nedir?

Microsoft tarafından geliştirilmiş olan MS Project, bir projenin başlangıç ve bitiş süresini hesaplamamaya, kullanılacak kaynakları belirlemeye, projenin maliyetini saptamaya ve tüm bu bilgileri kontrol etmeye yarayan bir  yazılımdır.

MS project kursunda neler öğreneceğim?

Microsoft project kursunda bu program ile görev listesi ve görev ayrıntıları oluşturma, görevlere kaynak atama gibi konular hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca plan ayrıntılarını ayarlama, verileri biçimlendirme,bütçe  kontrolü, iş verim kontrolü, özel taküp tabloları oluşturma, proje yazdırma ve diğer programlarla paylaşma gibi pek çok konu hakkında da detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

MS Project kursuna kimler katılabilir?

MS project kursuna ağırlıklı olarak mühendislik ve  mimarlık bölümü öğrencileri  katılmaktadır. Ayrıca profesyonel yaşamda mimarlık ve mühendislik yapan ve  proje sürecini kontroleden yöneticler de ms project kursuna katılım göstermektedir.