Revit kursu fiyatları

Revit kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek revit kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Revit kursunda neler öğreneceğim?

Mimarinin en çok tercih edilen programlarından biri olan revit, kurs kapsamında verilen eğitimle kariyerinize yeni bir başlangıç kazandırıyor. Genellikle 10 ders ile 14 ders arasında değişen revit kursu eğitiminde başlangıç aşamasında programın ve arayüzün tanıtımı hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Eğitimin ilerleyen süreçlerinde katman oluşturma, arazi modelleme, cad ve dwg dosyalarıyla çalışma, pencere, kapı, duvar ve cam üretimi, odaları m2’lerine göre belirleme, perspektif ve kesit ayarları, korkuluk, merdiven ve rampa üretme, mass modelleme, 2 ve 3 boyutlu kamera ayarları, dosyaları farklı formatlara dönüştürebilme, dış mekan düzenleme, arazinin modellenmesi, malzeme üretme, 3D görüntü kullanımı ile kendinizi geliştirebileceğiniz gibi projelerinizi bilgisayar ortamında değerlendirme ve istediğiniz sayıda kesit alabilme olanağına sahip olacaksınız.

Revit kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Mimari ve inşaat sektöründe firmalar genellikle tasarım ve planlama sürecinde revit programına hakim olan çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Programı tüm teknik detaylarıyla bilen çalışanlar kendi alanlarında iş olanakları yaratabilmekle birlikte Freelance projelerde de görev alabilmektedir. Özellikle inşaat mühendisleri, şehir ve bölge planlama, inşaat teknisyenleri, peyzaj mimari ve iç mimari gibi alanlarda yeni iş olanağı doğuran kursla birlikte kariyer gelişiminizi profesyonel boyuta ulaştırabileceksiniz.

Revit kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alacağım?

Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılar, eğitmenler tarafından verilen başarı sertifikasını almaya hak kazanmaktadır. Bu sertifika ile pek çok firmanın bünyesine dahil olabileceğiniz gibi kendinizi geliştirerek farklı alanlarda da kariyerinize yönelik başarılı adımlar atabilirsiniz.