Php kursu fiyatları

Php kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek php kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Php kursunda neler öğreneceğim?

Programlama dilleri içerisinde önemli bir yere sahip olan Php, kurs eğitimleri ile verilen dersler neticesinde öğrenilebilmektedir. Kursun amacı, katılım gösteren her kullanıcının bir dinamik web sitesi oluşturabilmesine, bu sitenin kontrolünü üstlenebilmesine ve herhangi bir hata oluşumunda fark ederek kendini bu alanda geliştirebilmesine olanak sağlamaktır. Başlangıç aşamasında php’nin genel detaylarıyla öğretildiği kursta, veritabanı mantığı, php’nin sağladığı olanaklar, Asp ve Php arasındaki farklar gibi teknik bilgiler öğretilmektedir. Eğitimin ilerleyen süreçlerinde data tipleri, döngüler, değişken tanımlama, print ve echo, koşul yapıları, apache sunucusunu etkin bir biçimde kullanma, php’nin genel fonksiyonları, veritabanı, ajax, php ve cookie mantığı, MySQL konfigürasyonu, e-ticaret siteleri gibi dersler de php kurs kapsamının temelini oluşturmaktadır. Php operatörlerini kullanmayı öğrenen kurs katılımcıları, programın tüm teknik detayları hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Php kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Bilgisayar programcılığı ve web tasarım alanlarına ilgi duyan, bilişim sektöründe kariyer planlamaları yapan ve eğitimine önemli bir katkı sağlamak isteyen katılımcılara verilen php kursu ile e-ticaret sitelerinin bünyelerine dahil olabileceğiniz gibi Freelance projelerde de görev alabilirsiniz. Veri tabanı ve programcılık gibi alanlarda büyük ve küçük ölçekli firmalara katkı sağlamayı hedefleyen katılımcılar kendilerine en uygun gün ve saatin belirlendiği php kursunda eğitim alabilmektedir. Grafik ve web tasarım ajansları, kamu kurum ve kuruluşların tasarım bölümleri ve tanıtım-pazarlama ile ilgilenen web sitelerinde çalışabileceğiniz gibi sanal ticaret dünyasına da adım atabilirsiniz.

Php kursunu bitirdiğimde hangi sertifikaları alacağım?

Kursa katılan öğrenciler eğitmenleri tarafından verilen başarı sertifikası almaya hak kazanmaktadır. Bu sertifikayla birlikte pek çok firmanın bünyesine dahil olabileceğiniz gibi yurt dışında eğitim görmenize yardımcı olacak sınav programlarına da katılabilirsiniz.