After effects kursunda neler öğreneceğim?

Bu bilgisayar kursu kapsamında öğreneceğiniz pek çok ders bulunmaktadır. Derslerin içeriğine göre genellikle 2 ve 3 saat arasında değişen bir eğitim sürecine tabi tutulmaktasınız.

Grafik tasarım ve animasyon oluşturma, 3D animasyon yapımı, tüm efektlerin kullanımı, yüz yapma,  kamera ve ışığı ayarlama, yapılan çalışmaları kaydetme, renklerle efekt oluşturabilme, programı kullanarak proje oluşturma, kompozisyonlar hazırlama gibi ana süreçlerin yer aldığı kurs kapsamında animasyon ve video düzenleme hakkında aradığınız tüm bilgilere sahip olabileceksiniz.

Temel birleştirme ve text animasyonu oluşturma gibi eğitimlerin ardından siz de after effects programını öğrenerek siz de videolarınıza istediğiniz efektleri kullanabileceksiniz.

After effects nedir?

Videolarınızı oluşturmak ve düzenlemek için gidebileceğiniz kursların başında gelen after effects kursu, pek çok sektörün ihtiyacı olan çalışanları yetiştirmek için tercih edilmektedir. Oluşturacağınız projelere fotoğraf, müzik, video, vektörel bazlı grafik gibi etmenler eklemek ve bu etmenleri harekete geçirmek istiyorsanız kursun size sağladığı olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Genellikle prodüksiyon ve post-prodüksiyon alanlarında kullanılan bu program, kurs dahilinde verilen derslerle pekiştirilmekte, ilgili alanlara yönelmenize zemin hazırlamaktadır. Reklamların giriş jenerikleri, projelerde özel efektler yaratma, bu efektleri nerelerde ve hangi şekillerde kullanılacağına karar verme gibi uygulamalarda tercih edilen after effects, günümüzde animasyon şirketlerinin de öncelikli olarak tercih ettiği programlar arasında yer almaktadır.

After effects kursu fiyatları

After effects kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek after effects kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

After effects kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Animasyonun oluşturma ve düzenlemeyle ilgili tüm süreçlerini teorik bilgilerle destekleyerek öğreneceğiniz kurs eğitiminin ardından ileri modül teknikleri, temel efekt kullanımı, profesyonel anlamda efekt kullanımına hakim olabilme gibi süreçlerden geçeceksiniz. Kursun sona ermesiyle birlikte televizyon ve sinema sektöründe iş bulabilme olanağına sahipsiniz.

Tanıtım filmleri hazırlayarak kendi adınızı duyurabileceğiniz bir portföy de hazırlayabilmektesiniz. Programı farklı animasyon programlarıyla destekleyerek kendinizi pek çok alanda geliştirebileceğiniz için reklam ajanslarının bünyesine de dahil olabilirsiniz.