Unity kursu fiyatları

Unity kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek unity kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Unity kursunun içeriği nedir?

Oyun programlama temelleri, Unity arayüzünün kullanımı, animasyonlar, 2D fizik yapısı, arayüz yaratımı, kullanıcı kontrolü, character controller uygulamaları, textures ve ışıklandırma, katmanlar, etiketler, oyun nesneleri yaratma, 3D fizik ve vektörler, yapay zeka temelleri, online ve multiplayer oyun sistemleri vb. konular Unity kursunun içeriğini oluşturur.
 

Unity kursuna kimler katılabilir?

Oyun tasarlamak ve programlamak isteyen herkes Unity kursuna katılabilir. İçerisindeki programlama dilleri sayesinde çok fazla kod yazma bilgisi olmayan kişiler de rahatlıkla oyun geliştirebilirler. Bu nedenle kod yazmayı bilmemesine ya da bu alanda çok az bilgi sahibi olmasına rağmen mobil cihazlar ve bilgisayarlar için oyun üretmek, animasyon içerikli videolar hazırlamak isteyenlerde unity kursuna katılarak kendilerini geliştirebilirler.