Mastercam kursu fiyatları

Mastercam kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek mastercam kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Mastercam nedir?

Mastercam dünyada ve Türkiye'de yaygın olarak kullanılan teknik çizim programlarındandır. Mastercam; özellikle tasarım, imalat ve otomotiv sektöründe tercih edilir.

Mastercam kursunun içeriği nedir?

Mastercam kursununda  öncelikli olarak programın arayüzü tanıtılmakta  ve kulanım allanlarından bahsedilmektedir. Katılımcıların  başlangıç seviyesinde ya da  ileri seviyede olmalarına  bağlı olarak kurs içerikleri değişiklik göstermektedir.

Mastercam kursu süresince; parça modelleme, katı modelleme, yüzey modelleme, görünümler, kontur işleme, delik delme gibi tüm konular  detaylı olarak anlatılmakta ve kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği konular hakkında da ayrıntılı bilgiler verilmektedir. 
  

Mastercam kursuna kimler katılabilir?

Teknik çizim gerektiren sektörlerde çalışan ya da çalışmayı düşünen herkes mastercam kursuna katılabilir. Makine mühendisleri, teknikerleri ve  teknisyenlerinin ağırlıklı olarak katılım gösterdiği mastercam eğitimlerine ayrıca makine ressamları, tasarımcılar ve teknik eğitmenler de katılabilir.