Web tasarım kursunda neler öğretilir?

Kurs sürecinde verilen eğitim belirli programların öğretilmesi mantığına dayanmaktadır. Bu programlar arasında katılımcının kariyerine ve eğitime en çok faydalı olacak uygulamalar ele alınmaktadır. Başta HTML eğitimi olmak üzere, Dreamweaver, Adobe Photoshop ve Flash eğitiminin yer aldığı kurslarda farklı programlardan da söz edilebilmektedir. Web sitesi oluşumunda katılımcıya katkı sağlayabilecek tüm programların öğretildiği kursta kodlama sisteminden dizayn sürecine kadar kapsamlı çalışmalar yer almaktadır.

3 boyutlu arayüz kullanımı, efektler ve görsel materyaller, müzik ve video eklentisi gibi pek çok web sitesinde yer alan uygulamaları oluşturabilme eğitimi alacağınız web tasarım kursu eğitiminde kendinizi geliştirebilecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanabileceksiniz.

Web tasarım kursunun sağladığı olanaklar nelerdir?

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte popüler bir nitelik kazanan web siteleri, başarılı tasarım süreçlerinin ardından hem müşterilerin hem de internet kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kurumsal web tasarım kursuyla birlikte kendi web sitenizi, istek ve talepleriniz doğrultusunda (e-ticaret sitesi, haber sitesi, forum) oluşturabileceğiniz gibi firmaların webmaster bölümlerinde iş bulma olanağına da sahipsiniz. Kişiye özel web tasarım oluşturabileceğiniz kurs sonrasında Freelance projelerde görev alabilirsiniz. Kurs eğitiminin ardından güncel programlar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi, sitenizi programların yeni sürümlerine göre düzenleme olanağına da sahipsiniz. Sektörün başarılı web tasarımcıları arasına yerleşerek adınızı duyurmak ve kariyer hedeflerinizi yalnızca yaşadığınız ülke ile sınırlandırmak istemiyorsanız, bilgisayar kursuna katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Web tasarım kursu fiyatları

Web tasarım kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek web sitesi fiyatları web tasarım kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. 

Web tasarım kursuna katılım şartları nedir?

Herhangi bir yaş sınırlaması bulunmayan kursa katılmak için temel bilgisayar kursunda eğitim almış olmanız veya temel bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu eğitimin ardından kendini geliştirmeyi hedefleyen, oluşturacağı web sitesinin yönetimini üstlenmeyi amaç edinen, web tasarım sürecine meraklı, firmaların bünyesinde çalışmak isteyen herkes kursa katılım gerçekleştirebilmektedir.

Web tasarım kursunda alacağım sertifikalar nelerdir?

M.E.B tarafından yapılan sınav gereğince web tasarımcı sertifikası alabileceğiniz kurs sonrasında Adobe Certified Expert (ACE) yetkinlik sertifikasını da almaya hak kazanabilmektesiniz.