Oracle kursu fiyatları

Oracle kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek oracle kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Oracle kursunda neler öğreneceğim?

Veritabanı yazılımları içerisinde en çok tercih edilen programların başında gelen oracle, kurs dahilinde verilen eğitimlerle pekiştirilmektedir. Teorik ve uygulamalı eğitimlerin verildiği oracle kursunda kendinizi geliştirme olanağına sahipsiniz. Başlangıç aşamasında veritabanı mantığının öğretildiği kurs, ileri süreçlerde oracle’nin kullanımını hakkında bilgi sahibi olabilmenize ortam hazırlamaktadır. Veritabanı bakımı, yedekleri, geri yükleme, yedek alma, kapasite arttırma, performans ile ilgili yönetim bilgileri, Network, RMAN kullanımına yönelik uygulamalı eğitim süreçlerinden oluşmaktadır. Bu süreç içerisinde 2 ve 3 bölümden oluşabilen oracle kursunda Java kullanımını da eğitim kapsamına dahil edilebilmektedir. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurs sonunda başarı sertifikası alabilme olanağına da sahipsiniz.

Oracle kursunda hangi sertifikaları alacağım?

Kurs sonunda eğitmenlerinizin tarafından verilen başarı sertifikası ile ödüllendirileceksiniz. Veritabanı kavramlarını öğrenerek yazılım geliştirebileceğiniz kurs ile sınavlara katılarak farklı sertifikalar alabilme ve kendinizi geliştirebilme olanağına da sahipsiniz.

Oracle kursuna nasıl katılabilirim?

Genellikle sistem mühendislerine ve yazılım ekibinde yer alan çalışanlara hitap eden kursa katılmak için temel bilgisayar eğitimi almış olmanız veya bilgisayarın genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Özellikle sistem uzmanı olmayı hedefleyen, endüstri mühendisliği, elektrik-elektronik bölümünde okuyan üniversite öğrencileri ve yazılım mühendisleri de kurs ile irtibata geçerek katılım gerçekleştirebilmektedir. Kursa katılım için herhangi bir yaş aralığı bulunmamaktadır.