Autocad kursunda neler öğreneceğim?

Autocad kursu kapsamında alacağınız eğitim başlangıç seviyesinden uzmanlaşma düzeyine kadar programla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri içermektedir. Programın arayüzü ile ilgili tanıtım ve menü kullanımı, çizim komutları, çizme yöntemleri, mod ve ayarlamalar ile uygulama yönetimleri gibi süreçlerin ardından blok oluşturma, tarama, ölçülendirme, layout düzenleme, express menü kullanımı gibi eğitimlerle bilgilerinizi pekiştirebilme olanağına da sahip olacaksınız.

Boyutlu autocad kullanımıyla birlikte 3D temelleri üzerinde şekil oluşturma, modelleme, çizim yapma gibi eğitimler alacak programla ilgili olarak çizimlerinizi belirli bir düzlem haline getirebileceksiniz. Modellemenin tüm teknik süreçlerini öğrenebileceğiniz kurs sonunda alacağınız sertifika ile eğitim ve kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Şekil uzatma, hizalama, link verme, katı model düzenleme, mobilya çizimleri gibi eğitimlerin de yer aldığı kurslarda kendinizi yeterli eğitim seviyesine ulaştırabileceksiniz.

Autocad kursunda hangi sertifikalar veriliyor?

Autocad kursunun sizler için hazırladığı başarı sertifikası haricinde alacağınız Avrupa Birliği CAD sertifikası ile Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Autocad sertifikaları da bulunmaktadır. Teknik çizim alanında eleman açığı bulunan pek çok firmanın bünyesine dahil olabileceğiniz gibi alacağınız sertifikayla kendinizi yurt dışında geliştirebilme olanağına da sahipsiniz.

Kariyerinizde başarılı sonuçlar elde edebilmenize imkan tanıyan eğitim sonunda CAD programını etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Autocad eğitimiyle birlikte alacağınız sertifika kariyerinize önemli bir katkı sağlayacaktır.

Autocad kursu fiyatları

Autocad kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek autocad kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Autocad kursuna nasıl katılabilirim?

Temel bilgisayar eğitiminden geçen herkes bu kursa katılım gerçekleştirebilmektedir. Genellikle inşaat, harita, elektrik, mimari, peyzaj, tekstil, elektrik, makine, mobilya, iç mimarlık gibi sektörlerde çalışan bireylerin tercih ettiği kurs çizim alanında uzmanlaşmak isteyen tüm katılımcıları kapsamaktadır.

Kursa katılım gerçekleştirmek için size en yakın bilgisayar kursu ile irtibata geçebilir veya alanında uzman eğitmenlerden alacağınız derslerle bilgilerinizi pekiştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz.