Cnc kursu fiyatları

Cnc kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek cnc kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Cnc kursuna kimler katılabilir?

Genellikle mühendisyenlerin ve teksiyenlerin tercih ettiği cnc kursunda operatör olmak isteyen, cnc makineleri öğrenmeyi hedefleyen, talaş üzerine imalat yapan bölümlerde usta olan, çizim yardımcısı olmak için kapsamlı bir eğitim almayı düşünen, kısacası bu alanda kendini geliştirmeye yatkın herkes kursa katılabilmektedir.

Bazı kurslarda cdc, cam ve cnc eğitimi bir arada verilmektedir. Bu kurslarda teknik resim bilgisine sahip olmak eğitim sürecini hızlandırabilmektedir.

Cnc kursunda neler öğrenebilirim?

Cnc programlamanın temel yapısı, koordinat sistemleri, mutlak programlama, artışlı programlamalar gibi eğitimler alacağınız bu kursun ilerleyen süreçlerinde uzmanlaşma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Cad, cmc, cnc eğitimini bir arada veren kurs yerlerinde teknik resim, 2 boyutlu modelleme, solidworks 3 boyutlu modelleme, tezgah operatörlüğü, imalat bilgisi, ölçme ve kontrol aletleri, tezgah operatörlüğü gibi çalışmalar da yer almaktadır.

Eğitimler hem teorik hem uygulamalı programlardan oluşmaktadır.