Office kursunda neler öğretilir?

Bilgisayarın temel programları arasında bulunan microsoft ofis, hem iş yaşamınızda hem de eğitiminizde ihtiyaç duyacağınız yazılımları bir arada barındırmaktadır. Word, Excel, Powerpoint, Outlook ve Access kullanımına dair aradığınız tüm bilgileri bulabileceğiniz kurs kapsamında, pek çok firmanın bünyesinde çalışabilme olanağına sahip olacaksınız.

Web sayfası tasarlama, raporlama, Outlook kullanımının incelikleri, e-bülten hazırlama, fonksiyonlara göre excel kullanımı, Access ve veri tabanı mantığı, tablo hazırlama, Excel ile çalışma kitabı paylaşımı, otomatik görev oluşturma gibi pek çok teknik sürece dahil olacağınız Microsoft office kursu ile iş yaşamınızda başarılı olabileceksiniz.

Bilgisayar donanımının temelleri, en çok tercih edilen tarayıcıların kullanımı, işletim sistemini tanıma ve anlama gibi eğitimlerin de bulunduğu kurslarda kendinizi geliştirebileceksiniz.

Office kursu fiyatları

Office kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek office kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Office kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

Günümüzde büyük veya küçük ölçekli her iş yeri, eleman alımında öncelikli olarak bilgisayarın temel uygulamaları hakkında bilgi sahibi olan, kendini geliştirmiş ve eğitimini sertifikalarla desteklemiş insanlara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle şirketlerde bilgi analizi ve raporlama gibi bölümlerde çalışabileceğiniz microsoft office kursu ile Freelance projelerde de görev alabilirsiniz.

Office kursunu tamamladığımda hangi sertifikaları alabilirim?

Kursu tamamlayan her katılımcıya eğitmenler tarafından başarı sertifikası verilmektedir. M.E.B tarafından hazırlanan sınavlara da katılabilen öğrenciler Microsoft imzası taşıyan MOUS (Microsoft Office Specialist Certification) sınavıyla da yeterliliklerini kanıtlayabilme olanağına sahiptir. Bu sertifikaları alan katılımcıların iş yaşamına yönelik olumlu sonuçlar elde edebilme şansı yükselmektedir.

Office kursuna kimler katılabilir?

Kursa temel bilgisayar eğitimi almış tüm kullanıcılar katılabilmektedir. Herhangi bir yaş sınırı bulunmayan kurslarda yabancı dil bilgisine de ihtiyaç duyulmamaktadır. Kendini geliştirmek isteyen ve şirketlerde çalışmayı hedefleyen herkes microsoft office kursuna katılabilmektedir.