Archicad kursu fiyatları

Archicad kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek archicad kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Archicad kursuna kimler katılabilir?

Mimarlar için hazırlanmış, yapı elemanlarının 3 boyutlu olarak çizilmesine olanak sağlayan, ayrıca 3 boyutlu cephe ve kesit görüntüleri alma olanağı sunan bir çizim programıdır. Bu nedenle archicad kursuna ağırlıklı olarak mimarlar, mimarlık öğrencileri ve önlisans programlarının ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler katılır. Mimari alanda çalışan tasarımcılar ve kariyerini bu sektörde ilerletmek isteyenler de archicad kursuna katılarak mesleki donanımlarını artırabilir.

Archicad kursuna katılmanın faydası nedir?

Archicad programı mimarlar için oldukça avantaj sağlayan bir programdır. Kısa sürede verimli işler yapmanızı sağlayacak olan archicad ayrıca kütüphanesinde bulunan hazır objelerle tasarımlarınızda hızlı olmanıza da  imkan tanıyacaktır. Özgün fikirlerinizi kolayca tasarlayabileceğiniz bu programla mesleki donanımızı artırarak sektörün nitelikli isimleri arasında yer alabilirsiniz.