Xsteel kursu fiyatları

Xsteel kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek xsteel kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Xsteel nedir?

Kullanıcılara 3 boyutlu model üzerinde çalışma imkanı tanıyan, genel görünüş, kesitler ve detay resimleri ile çelik konstrüksiyon tasarlamaya yarayan bir çizim programıdır. Xsteel, konstrüksiyon üretiminde kullanılan plaka ve civata gibi malzemelerin statik analizini yaparak gerekli malzeme miktarını tespit etmeyi de sağlar.

Xsteel kursunun içeriği nedir?

Xsteel kursuna katıldığınızda yeni model oluşturma, 3boyutlu görünüm oluşturma, nokta oluşturma, plakalar, elemanların girilmesi, blok ve katmanlarla çalışma ve ölçümlendirme Xsteel ile yapabileceğiniz tüm teknik işleri öğreneceksiniz. Xsteel programını tümüyle öğreneceğiniz bu eğitim sürecinin sonunda bir bitirme projesi hazırlayarak öğrendiklerini uygulamalı olarak geliştirme  fırsatı elde edeceksiniz.

Xsteel kursunu kimler katılabilir?

Xsteel, inşaat sektöründe kullanılmak amacıyla tasarlanmış bir çizim programıdır. Bu nedenle başta inşaat mühendisleri ve teknikerleri olmak üzere, inşaat mühendisliği öğrencileri, üniversitelerin inşaatla ilgili bölümlerinde okuyan önlisans öğrencileri ve çelik yapı sektöründe çalışanlar  Xsteel kursuna katılabilir.