Matlab kursu fiyatları

Matlab kursu fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, sınıftaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sayfamızda yer alan kursları inceleyerek matlab kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Matlab nedir?

Matrix Labority kelimesinin kısaltması olan Matlab; teknik ve bilimsel hesaplamalar için yazılmış, algoritma uygulanması, matris işlenmesi, foksiyon ve veri çizilmesi gibi işlemlerin yapılmasını sağlayan dördüncü nesil programlama dilidir.

Matlab kursuna katıldığımda neler öğreneceğim?

Matlab kursuna katıldığınızda nasıl ve hangi alanlarda kullanılacağı, Matlab kullanmanın avantajlarının neler olduğu gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız. Kurs süresince Matlab'da veri çeşitleri, matrisler, matematik işlemleri, fonksiyonlar, veri alışverişi, analitik hesaplamalar gibi  temel konuları öğreneceksiniz.

Ayrıca temel konuların yanısıra matlab ile nümerik analiz, istatistik ve finansal uygulamalar, sinyal işleme, görüntü işleme, kullanıcı arayüzü oluşturma gibi konularda bilgi edinecek ve öğrendiklerinizi uygulama imkanı bulacaksınız.